Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Gremliniem”!

“Kino Kults” un “Cēsu alus” piedāvā - turpinām tradīciju Halovīna vakaru svinēt ar klasisku šausmu kino, šoreiz izbaudot mošķīgus priekus kopā ar Džo Dantes kulta komēdiju visai ģimenei “Gremlini”!

19.10.2018

“Kino Kults” un “Cēsu alus” piedāvā – turpinām tradīciju Halovīna vakaru svinēt ar klasisku šausmu kino, šoreiz izbaudot mošķīgus priekus kopā ar Džo Dantes kulta komēdiju visai ģimenei “Gremlini”!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/GREMLINS 

Mēs visi zinām noteikumus. Pirmkārt, neļaujiet tiem nonākt spožā gaismā. Otrkārt, nesamērcējiet tos. Un treškārt – nekādā gadījumā nebarojiet tos pēc pusnakts…

Par to, ka mēs šos likumus svēti zinām no galvas, mums jāpateicas režisoram Džo Dantem (“Piranha”, “Gremlins 2: The New Batch”) un šoreiz producenta godā esošajam Stīvenam Spīlbergam (“Jaws”, “E.T. the Extra-Terrestrial”), kuru 1984. gada briesmonīšu komēdija “Gremlins” kļuva par īstu šausmu komēdiju klasiku un sniedza mums visiem vērtīgas pamācības, kā (ne)rūpēties par mājdzīvniekiem.

Kāds tēvs meklē dāvanu dēlam Billijam, un, ieraudzījis ķīniešu veikaliņā mīlīgu, pūkainu dzīvnieciņu, viņš vēlas to iegūt par katru cenu. Veikala īpašnieks brīdina, ka zvēriņa saimniekam jāievēro daži noteikumi, bet neizpauž, kas notiks, ja tie netiks ņemti vērā. Billijs ir sajūsmā par savu jauno mājdzīvnieciņu un nodēvē viņu par Gizmo. Tomēr noteikumi nejauši tiek pārkāpti, un Gizmo uzrodas mazi brālīši, kuri vairs nav tik jauki un draudzīgi…

Šis “Kino Kulta” Halovīna seanss ir īpašs ar to, ka šoreiz tas ir paredzēts visai ģimenei – nekad nav par agru iemācīties kārtīgas rūpes par mīļdzīvniekiem! Bet pirms filmas tradicionālās prezentācijas vietā šoreiz uz lielā ekrāna noskatīsimies īsfilmu, kas iedvesmojusies no mazajiem gremliniem.

Ļoti gaidām jūs uz īpašo “Gremlinu” seansu trešdien, 31. oktobrī, 18.20 k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/GREMLINS
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/147318129257865/