Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Klusā pasaule”

03.04.2018

“Kino Kults”, “UzKino” un “Cēsu alus” piedāvā gada baisāko šausmu trilleri “Klusā pasaule” (“A Quiet Place”)!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/KlusaPasaule

Mēs jau esam pieraduši pie aktieriem, kuri ne tikai filmējas kopā ar saviem dzīvesbiedriem, bet absolvē uzņemšanas laukuma skolu un kļūst par režisoriem – Klints Īstvuds, Mels Gibsons, Rons Hovards, Andželīna Džolija, Džordžs Klūnijs, Silvestrs Stallone, Orsons Velss, Čārlijs Čaplins un neskaitāmi citi aktieri ir režisējuši savas filmas. Bet reti kurš būtu iedomājies, ka Džims no “The Office” jeb aktieris Džons Krasinskis izveidos… gada baisāko šausmu trilleri, turklāt kopā ar savu sievu Emīliju Blantu un sevi pašu galvenajās lomās.

Šššššššššš! Ja gribi izdzīvot – neizdves ne skaņas. Stāsts par ģimeni, kura dzīvo noslēgtu dzīvi pilnīgā klusumā – nāves bailēs no kāda nezināma ļaunuma, kas uzglūn tiem un uzbrūk pie mazākās skaņas…


Pēdējā laikā Holivuda mūs lutina ar kvalitatīvu šausmu kino, kurš balstīts uz spriedzes un “saspensa”, nevis asiņainām detaļām (prom, “Zāģi”!), un “Klusā pasaule” ir tieši šis gadījums – turpat blakus “The Conjuring”, “Insidious” un pat pērnā gada supergrāvējam “TAS”! Filmas tapšanā Krasinskim palīdzēja “horror” pieredzes bagātā studija “Platinum Dunes”, kuras kontā jaunāko laiku “The Texas Chain Saw Massacre” (kopā ar prīkvelu), “Piektdiena, 13.”, “Šausmas Gobu ielā” un visa “Tīrīšanas” sērija – šie cilvēki zina, ko dara!

Par pašu filmu šajā gadījumā būtu grēks atklāt kaut ko vairāk, tādēļ uzticieties mums – nebaidieties (to darīsim seansā) un nāciet, treilerus arī centieties neskatīties. Būs baisi un ļoti, ļoti aizraujoši – gaidām jau trešdien, 4. aprīlī, pulksten 19.00 k/t “Kino Citadele” 11. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/websales/show/288156/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/329918000746226/