Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Lielais Lebovskis”

11.04.2018

“Kino Kults”, k/t “Kino Citadele” un “Cēsu alus” aicina uz brāļu Koenu kulta filmas “Lielais Lebovskis” īpašo 20 gadu jubilejas seansu uz LIELĀ ekrāna šī gada 20. aprīlī!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/LebowskiKults

“The Dude abides.”
– The Dude

Šis un neskaitāmi citi nemirstīgi citāti no brāļu Koenu 1998. gada kulta filmas “Lielais Lebovskis” beidzot priecēs mūs uz lielā ekrāna seansā, kuru mēs gaidījām gandrīz vai tikpat ilgi, cik vispār rīkojam #kinokults (agrāk #kinoblogeri) seansus! Gaidīšana noteikti būs atmaksājusies, jo šī ir arī viena no Džefa Bridžesa un Džona Gudmena mīļākajām filmām viņu karjerās, kurās ir gandrīz tikpat daudz lomu, cik mums ir bijis seansu:

Slaists Džefrijs Lebovskis pārpratuma pēc tiek noturēts par miljonāru Lielo Lebovski. Bagātnieka sieva ir parādā ievērojamu naudas summu vietējiem pornogrāfijas producentiem, kā rezultātā divi pārskaitušies gangsteri ielaužas dīkdienīgā Džefa mājā un apčurā viņa paklāju (kas interjera ziņā savāca visu istabu kopā). Dusmīgais Lebovskis (viņa paklāju apčurāja!) dodas pie sava vārda brāļa, lai piedzītu kompensāciju par sabojāto grīdsegu, bet Lielajam Lebovskim ir cits piedāvājums…

Pirms filmas uzzināsim šo to jaunu ne tikai par filmu, bet arī par substancēm, kuras lieto filmas personāži, — to mums pastāstīs nozares eksperts Sergejs Musatovs. Mākslinieks Harijs Grundmanis būs sarūpējis pavisam īpašus “The Big Lebowski” plakātus, kuriem noteikti jābūt ikviena filmas fana personīgajā kolekcijā! Kā arī pirms seansa varēs iegādāties pirmos “Kino Kults” kreklus par godu filmai, kas tapa sadarbībā ar zīmolu “Benji Knewman”.

Visbeidzot — šis noteikti ir seanss, pēc kura mēs negribam uzreiz doties mājās, bet gan pārrunāt redzēto un vienkārši svinēt dzīvi, ko noteikti darīsim “Vertigo” bārā kinoteātra 6. stāvā! Tur pēc filmas jūs gaidīs pavisam īsta “The Big Lebowski” ballīte ar “White Russian” kokteiļiem (īpašs piedāvājums seansa apmeklētājiem) un tematisko mūziku no DJ Uģa Brieža.

Svinam “Lielo Lebovski” kopā jau 20. aprīlī 19.00 k/t “Kino Citadele” — nāciet!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/websales/show/288572/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/162259531052872/