Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Misteru Stiklu”!

“Kino Kults”, “Labs Kino” un “Cēsu alus” piedāvā atkalsatikšanos ar “Misteru Stiklu” režisora M. Naita Šjamalana ilgi gaidītajā turpinājumā filmās “Neievainojamais” un “Sašķeltais” aizsāktajam stāstam!

08.01.2019

“Kino Kults”, “Labs Kino” un “Cēsu alus” piedāvā atkalsatikšanos ar “Misteru Stiklu” režisora M. Naita Šjamalana ilgi gaidītajā turpinājumā filmās “Neievainojamais” un “Sašķeltais” aizsāktajam stāstam!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/kk-glass

Kopš filmas “Neievainojamais” iznākšanas 2000. gadā indiešu izcelsmes režisora un scenārista M. Naita Šjamalana (“Sestais prāts”, “Ciems”) neparastais supervaroņu veikums ir bijusi viena no visbiežāk minētajām filmām, kas būtu pelnījusi turpinājumu – ne velti tā tika iecerēta kā triloģijas pirmā daļa. Taču Šjamalans nav no režisoriem, kas ies ierasto ceļu, un tā vietā, lai ar skaļām fanfarām izziņotu ilgi gaidītā turpinājuma tapšanu, viņš pirmo “Neievainojamā” sīkvelu pats savu filmu cienīgā negaidītā pavērsienā uzmeta skatītājiem uz galvas kā sniegu vasaras vidū – 2016. gada filmas “Sašķeltais” pašās beigās sapratām, ka tas ir “Neievainojamā” turpinājums!

Bet nu klāt ir notikumu kulminācija, filma “Misters Stikls”, kur satiksies visi iepriekšējās filmās iepazītie varoņi un antivaroņi — ar īpašajām spējām apveltītais Deivids Dans (Brūss Villiss), kurš bija vienīgais izdzīvojis vilciena katastrofā, Kevins (Džeimss Makavojs), kurā mīt vismaz 23 personības, un Elaidža Praiss (Semjuels L. Džeksons), kuram viņa trauslo kaulu dēļ ir dota iesauka Misters Stikls. Kad Kevins apvienojas ar Misteru Stiklu, abus ļaundarus var apturēt tikai Deivids Dans…

Pirms triloģijas neapšaubāmi vērienīgās kulminācijas veiksim īsu ieskatu iepriekšējās daļās un arī režisora daudzpusīgajā filmogrāfijā (ir gājis raibi), kā arī uzspēlēsim kādu spēli, kurā pirmizrādes apmeklētājiem būs jāatklāj… savs iekšējais supervaronis!

Gaidām uz īpašo “Mistera Stikla” pirmizrādes seansu 17. janvārī plkst. 18.55 k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/kk-glass 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/359222601563615/