Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Overlord”!

“Kino Kults”, “Cēsu alus” un “Uz Kino” piedāvā - paranormāli nacistu eksperimenti un ķermeniskas šausmas leģendārā producenta Dž. Dž. Abramsa trillerī “Operācija “Overlord”” (“Overlord”)!

02.11.2018

“Kino Kults”, “Cēsu alus” un “Uz Kino” piedāvā – paranormāli nacistu eksperimenti un ķermeniskas šausmas leģendārā producenta Dž. Dž. Abramsa trillerī “Operācija “Overlord”” (“Overlord”)!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/OVERLORDKK

Zinātniski fantastisku variāciju par tēmu “nacisti un to pastrādātas zvērības Otrā pasaules kara laikā” kino vēsturē un ne tikai netrūkst – mums ir nacistu izsauktas pekles dēmons Ellespuika, nacisti uz Mēness filmā “Iron Sky”, leģendārā videospēle “Wolfenstein 3D” un vēl, un vēl, un vēl! Nu vērsim pie ragiem ir ķēries arī producents Dž. Dž. Abramss (“Cloverfield”, seriāls “LOST”), kurš “Operācijā “Overlord”” kopā ar amerikāņu kareivjiem dodas aiz naidnieku rindām, kur gan labāk nebūtu rādīties, jo slepeni nacistu eksperimenti, kā labi zinām, reti kad noved pie kaut kā laba…

Sabiedroto izsēšanās laikā Normandijā divi amerikāņu desantnieki nonāk vāciešu okupētajā ciemā, ar uzdevumu iznīcināt sakaru punktu. Izlūkiem nāksies satikties aci pret aci ne tikai ar kareivjiem, bet arī ar nacistu eksperimentu paranormālajām sekām…

Zīmīgi, ka virs filmas karājas interesanta jautājuma zīme – vai šis varētu būt vēl viens papildinājums “Cloverfield” franšīzei? Vienīgais veids, kā to noskaidrot, – atnākt uz seansu! Šis “Overlord” seanss arī būs vienīgā (!) iespēja filmu redzēt “Kino Citadele” SCAPE auditorijā un tātad ar “Dolby Atmos” skaņu. Un ticiet mums, lai nu kam, bet šai filmai tas ir vajadzīgs! Pirms filmas, kā jau ierasts, gaidāma interesanta prezentācija un citi pārsteigumi!

Ļoti gaidām jūs uz īpašo “Operācijas “Overlord”” seansu ceturtdien, 8. novembrī, 18.30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: http://Ej.uz/OVERLORDKK
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/498933353884267/