Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Pacific Rim: Sacelšanās”

19.03.2018

“Kino Kults”, “UzKino” un “Cēsu alus” piedāvā turpinājumu vienam no pēdējo gadu episkākajiem fantastikas piedzīvojumiem kaidžu un jēgeru kaujas filmā “Pacific Rim: Sacelšanās”!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/pacrim2

Jau tik ļoti tālajā 2013. gadā meksikāņu režisors (un tagad arī “Oskara” ieguvējs) Giljermo del Toro dāvāja mums visu japāņu animācijas, kaidžu, gigantisku mošķu un kino fantastikas fanu slapjo sapni milzu grāvējfilmas formātā – “Pacific Rim: Uzbrukums Zemei”, kurā Zemei no citas dimensijas uzbruka milzu mošķi, bet visa cilvēce sadevās rokās, lai tos atvairītu ar milzu robotu – jēgeru – palīdzību. Cilvēce sadevās rokās arī filmas panākumu nodrošināšanai – plecu pie pleca, dolāru pie dolāra -, un tā tomēr saņēma tik gaidīto turpinājumu, šoreiz ar uzsvaru uz pelnošāko teritoriju – Ķīnu:

Milzu robotu jēgeru cīņa pret monstru leģionu kaidžu, kas aizsākās pirmajā “Pacific Rim” filmā, bija tikai ievads… Filmas turpinājumā pasaule ir vēl lielāku briesmu priekšā – pilsētas tiek saplosītas, un cilvēce ir uz iznīcības sliekšņa. Džeiks Pentekosts (Džons Bojega), kura leģendārais tēvs Stakers (Idriss Elba) gāja bojā, glābjot pasauli no kaidžu, ir pametis novārtā jēgeru apmācību programmu. Viņa māsa Mako Mori (Rinko Kikuči) ir uzņēmusies jaunās jēgeru pilotu paaudzes apmācību programmas vadību. Džeikam tiks dota vēl viena – pēdējā – iespēja atgūt labo slavu, pievienojoties pilotiem sacelšanās cīņā pret iznīcības spēkiem…


Jaunajā filmā virsvadību ir uzņēmušies skatītājiem jau pazīstamie Džons Bojega (“Zvaigžņu kari”) un Skots Īstvuds (“Ātrs un bez žēlastības 8”), kuru vadībā pavisam jauna jēgeru pilotu vienība stāsies pretī vēl neredzētam (ne pirmajā daļā, ne kino vispār) briesmonim! Par rezultātu ir atbildīgs labākā “Marvel” seriāla (mēs, protams, par “Daredevil”), autors, kā arī “Buffy”, “Angel” un “Dollhouse” līdzveidotājs Stīvens DeNaits, kurš sola citādu – dinamisku, aizraujošu un humora pilnu izklaidi, kura nedaudz atdzīvinās del Toro radīto traģisko, pārnopietno pasauli. Un labi, ka tā!

Pirms filmas parunāsim par sērijas vēsturi un iedvesmas avotiem, bet mūsu lieldraugs “Cēsu alus” pacienās ar kādu paša sabrūvēto gardumu! Ļoti jūs gaidām jau ceturtdien, 22. martā, 18.30 k/t “Kino Citadele”!

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1579813872111183/
Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/websales/show/287710/