Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Sicario 2: Karteļu karš”

20.06.2018

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un “Cēsu alus” piedāvā spraigā narkokarteļu trillera “Sicario 2: Karteļu karš” īpašo pirmizrādes seansu ceturtdien, 28. jūnijā, 19.15 k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: Ej.uz/Sicario2

Mēs nevarējām iedomāties, ka filmai “Sicario” varētu būt turpinājums (jo kādēļ?), bet mēs galīgi neesam pret, ka tas ir (kādēļ ne?). Īpaši, ja to veido pirmās filmas radošā komanda, kuru gan ir pametis režisors Denī Vilnēvs (kādam bija jāfilmē “Pa asmeni skrejošais 2049”) un aktrise Emīlija Blanta, kurai jāauklējas ar bērniem (“Mērija Popinsa” jau šoziem). Varbūt šāds notikumu pavērsiens pat ir uz labu, jo tas ļāva pilntiesīgi izpausties diviem galveno lomu atveidotājiem Džošam Brolinam un Benīsio del Toro – aktieri smagsvari izvērš brutālu, bezkompromisu karu pret narkokarteļiem. Šī vairs nav specoperācija, šis ir karš!

Filmā “Sicario” piedzīvotais bija tikai sākums – narkokarš uz ASV un Meksikas robežas tikai pieņemas spēkā, un karteļi sāk pāri robežai pārvadāt ne tikai narkotikas, bet arī kaujiniekus. Neiedomājama situācija prasa netradicionālu risinājumu, tādēļ federālais aģents Mets Greivers (Džošs Brolins) vēlreiz apvieno spēkus ar noslēpumaino Alehandro (Benīsio del Toro), lai ar jebkādiem līdzekļiem apturētu karteļu uzbrukumu. Taču Alehandro ir kārtojami savi rēķini – briest karš…

Režisora Vilnēva vietā šoreiz stājas itāļu autors Stefano Sollima (seriāls “Gomorrah”), kurš ienesīs stāstā Eiropas kino notis un vēl biedējošāku realitāti. Scenārija autors joprojām tas pats Teilors Šeridans (“Hell or High Water”, “Wind River”). Pirms filmas iepazīsimies ar spilgtākajām narkodrāmām kino vēsturē, bet mūsu ilggadējais lieldraugs “Cēsu alus” piedāvās īpašu akciju, kurā ar #KinoKults seansa biļeti iespējams iegādāties divus dzērienus par viena cenu. Tos vajadzēs – nerviem…

Ļoti gaidām jūs šī gada 28. jūnijā 19.15 k/t “Kino Citadele” 3. auditorijā uz baisu, nervus kutinošu ceļojumu skarbu, konfliktējošu personāžu dvēseļu dziļumos!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/websales/show/294651/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/420924308378386/