Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Spēle sākas”

23.03.2018

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un “Cēsu alus” piedāvā leģendārā režisora Stīvena Spīlberga atgriešanos izklaides kino žanrā ar virtuālās realitātes piedzīvojumu filmu “Spēle sākas”!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/kkrpo

Nopietnas, dramatiskas, dažnedažādu balvu ražu plūcošas filmas ir labi, taču Stīvenu Spīlbergu mēs tomēr atceramies kā izklaides žanra maestro, kurš vienmēr un līdz vissīkākajai detaļai zināja, kas tieši liek mūsu kino mīlošajām sirdīm tikšķēt! “Žokļi” un “Indiana Džonss”, “Juras laikmeta parks” un “Pasauļu kari”, Spīlberga producētie “Atpakaļ nākotnē”, “Gremlini” un “Vīri melnā” un vēl… Liekot kopā šo tekstu pārņem spēcīgs nostalģijas vilnis, un tā jau arī domāts – Ernesta Klaina slavenais dižpārdoklis “Spēle sākas” (“Ready Player One”) tieši uz to arī ir balstīts – 80. (kā arī 70. un 90.) gadu bērniem veltītais gīku opuss par hobijiem, piedzīvojumiem un sava “es” atrašanu virtuālajā realitātē. Perfekts materiāls Spīlbergam:

Spēle sākas! Ir 2045. gads, pasaule ir uz haosa un sabrukuma sliekšņa, tomēr ļaudis atraduši glābiņu OĀZĒ – milzīgā virtuālās realitātes universā, ko radījis izcilais un ekscentriskais Džeimss Halidejs. Mirstot Halidejs visu savu neizmērojamo bagātību ir novēlējis tam, kurš pirmais atradīs digitālo Lieldienu olu, ko viņš paslēpis kaut kur OĀZĒ. Visā pasaulē sākas drudžainas dārgumu medības, kurās iesaistās arī kāds parasts jaunietis vārdā Veids Vatss, pat nenojaušot, cik bīstamas izrādīsies šīs sacensības…

Pirms filmas parunāsim par darbiem, kuri iedvesmojuši grāmatu un filmu (to ir daudz par daudz), un pašu Stīvenu Spīlbergu, kā arī turpat kinoteātrī iegrimsim virtuālās realitātes priekos kopā ar virtuālās realitātes studiju “PORTĀLS” – nāciet laicīgi (būs pieejama jau no 16.00)! Mūsu draugi no “Cēsu alus” parūpēsies par atspirdzinājumu, bet “Acme Film Latvija” – par to, lai erudītākie skatītāji neaizietu mājās tukšām rokām!

Ļoti gaidām jūs k/t “Kino Citadele” jau trešdien, 28. martā, 18.30 (drīzāk no 16.00 – skat. iepriekšminēto)!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/websales/show/288157/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1966067426965968/