Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Spider-Man: Into the Spider-Verse”!

“Kino Kults”, “Cēsu alus” un “ACME Film” piedāvā - pilnīgi jauna un svaiga tikšanās ar Zirnekļcilvēku un ceļojums paralēlās zirneklīgās pasaulēs šī gada lieliskākajā animācijas filmā “Spider-Man: Into the Spider-Verse”!

10.12.2018

“Kino Kults”, “Cēsu alus” un “ACME Film” piedāvā – pilnīgi jauna un svaiga tikšanās ar Zirnekļcilvēku un ceļojums paralēlās zirneklīgās pasaulēs šī gada lieliskākajā animācijas filmā “Spider-Man: Into the Spider-Verse”!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/spiderverse

Filmas par un ap komiksu varoņu tēliem turpina birt kā no pārpilnības raga, bet neatteiksimies taču no vēl vienas, vai ne? It sevišķi no tādas, kas, kā runā filmu jau redzējušie, esot, iespējams, labākā komiksfilma šogad un labākais Zirnekļcilvēka stāsts uz lielā ekrāna jebkad! “Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē” ir pirmā iespēja pilnmetrāžas animāciCe’jas filmā mesties piedzīvojumos ar mūsu visu iecienīto zirneklīti, bet neuztraucieties, šeit jūs negaidīs kārtējais Pītera Pārkera “origin story” – šī tēma jau ir izsmelta vairākkārt. Turklāt kāpēc filmā ielikt tikai vienu Zirnekļcilvēku, ja var ielikt vismaz sešus?

Pusaudzis no Ņujorkas Mailss Moraless kļūst par Zirnekļcilvēku un atklāj paralēliem visumiem un bezgalīgām iespējām pārpilno Zirnekļpasauli, kurā ne viens vien varonis valkā Zirnekļcilvēka masku.

Treknu kvalitātes zīmogu filmai uzspiež fakts, ka to ir veidojusi tā pati komanda, kas mums jau ir iepriekš likusi skaļi smieties “Jump Street” diloģijas un “The Lego Movie” laikā (kas šajā gadījumā ir jo īpaši svarīgi, jo animācija taču!). Un sajūsmā šoreiz ir visi, pat īgnākie kritiķi – filmai ir 100% “svaigs” reitings kritiķu viedokļu agregatorā “Rotten Tomatoes”, un tas daudz ko pasaka.

“Kino Kulta” seansā filmu skatīsimies oriģinālajā angļu valodā bez subtitriem un līdz ar to varēsim novērtēt, kā Zirnekļpasaulē iejutušies tādi aktieri kā Maheršala Ali, Heilija Stainfelda, Līvs Šraibers un pat Nikolass Keidžs. Baudījums tiks nodrošināts arī acīm, jo mūsu rīcībā būs k/t “Kino Citadele” SCAPE zāles ekrāns, kas būs vislabākā vieta, kur novērtēt šīs animācijas filmas unikālo vizuālo stilu un 3D efektus. Pirms filmas interaktīvā testā uzzināsim spicākos Zirnekļpasaules pazinējus, bet pārsteiguma balvas saņems VISI seansa apmeklētāji!

Ļoti gaidām jūs uz īpašo “Spider-Man: Into the Spider-Verse” seansu 13. decembrī plkst. 19.40 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/spiderverse 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/2115552892097768/