Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “True Lies”!

“Kino Kults” un “Cēsu alus” piedāvā jau tradicionāli nosvinēt Ziemassvētkus kinoteātrī kopā ar Arnoldu Švarcenegeru - šoreiz ar Džeimsa Kamerona grāvējtrillerkomēdiju “Patiesie meli”!

17.12.2018

“Kino Kults” un “Cēsu alus” piedāvā jau tradicionāli nosvinēt Ziemassvētkus kinoteātrī kopā ar Arnoldu Švarcenegeru – šoreiz ar Džeimsa Kamerona grāvējtrillerkomēdiju “Patiesie meli”!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/truelies

– Have you ever killed anyone?

– Yeah, but they were all bad.

Labas tradīcijas ir jāturpina, vai ne? Pēc diviem lieliski pavadītiem Ziemassvētku laika vakariem kopā ar muskuļkalnu Ārniju viņa karjeras augstākajos punktos (“Commando”, “Predator”) iepriekšējos gados, arī šogad tiksimies ar bijušo Kalifornijas gubernatoru tieši decembra nogalē – Ārnija karjerā lielisku un citējamu pērļu netrūkst. Šī gada laimīgā loze kritusi 1994. gada supergrāvējam ar komēdijas, trillera un spiegu filmu elementiem “Patiesie meli” (“True Lies”).

Harijs dzīvo dubultu dzīvi. Kamēr sieva un meita domā, ka Harijs ir neveiksmīgs datoru tirgotājs, viņš, būdams valdības slepenais aģents, dzenas pa pēdām bīstamiem noziedzniekiem. Viņa jaunākās misijas laikā tiek apdraudēta gan aģenta privātā dzīve, gan visas valsts drošība. Tikmēr Harija sieva, meklējot dzīvē asas izjūtas, visai labprāt flirtē ar citiem vīriešiem. Kā Harijam apturēt teroristus, saglabāt ģimeni un atklāt sievai, kā viņš naudu pelna patiesībā? Vai to iespējams izdarīt, dejojot tango?

Par to, vai vakaru izdosies pavadīt izklaidējoši, spridzinoši un jautri, šeit nevar būt ne mazāko šaubu – kā nekā, filmas režisors ir Džeimss Kamerons (“Aliens”, “Avatar”), bez kura veikumiem kino pasaule un, jo īpaši, tās blokbāsteru sadaļa būtu vienkārši neiedomājama. Turklāt “True Lies” nav pirmā reize, kad Kamerons sastrādājās kopā ar Ārniju – iepriekš abi sadarbojās pie tādām mazām nišas filmiņām kā “The Terminator” un “Terminator 2: Judgment Day”…

Pirms filmas jūs gaidīs aizraujoša prezentācija par “True Lies” tapšanu – vai zinājāt, ka filma patiesībā ir franču komēdijas “La Totale!” rīmeiks? Par to un daudz ko citu filmas sakarā izstāstīs Sergejs Timoņins.

Ļoti gaidām jūs uz īpašo “True Lies” Ziemassvētku seansu 28. decembrī plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/truelies 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/155529211754606/