Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Us”!

“Kino Kults”, “Uz Kino”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” piedāvā šobrīd aktuālākā šausmu meistara Džordana Pīla jaunāko šaušalu veikumu “Us” (“Mēs”)!

18.03.2019

“Kino Kults”, “Uz Kino”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” piedāvā šobrīd aktuālākā šausmu meistara Džordana Pīla jaunāko šaušalu veikumu “Us” (“Mēs”)!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/kkmes

Pirms diviem gadiem Džordans Pīls, debitējot pilnmetrāžas filmas režisora lomā, mūs visus pārsteidza ar šausmu filmu “Get Out” (“Prom!”) — pārsteidza, jo līdz tam viņš bija zināms kā asprātīgs komiķis, darbojoties duetā kopā ar Kīganu-Maiklu Kīju. Taču izrādījās, ka Pīlam ir ko teikt arī ārpus komēdiju skečiem, turklāt sakāmais ir skaļš, iespaidīgs, aktuāls, biedējošs un ļoti, ļoti izklaidējošs!

Fenomenālā debijas filma Pīlam sagādāja “Oskara” balvu par labāko oriģinālscenāriju, kaudzi naudas un skatītāju un kritiķu mīlestību, bet viņš nesēdēja, rokas klēpī salicis, tā vietā uzreiz ķeroties pie darba. Tas rezultējās viņa jaunajā filmā “Us”, kas priecēs ne tikai baiļu kaifa ķērājus, bet vienkārši visus laba kino cienītājus.

Ģimene dodas uz pludmales namiņu, lai bezrūpīgi pavadītu brīvdienas kopā ar saviem draugiem, taču, kad iestājas nakts, viņu mierīgajai atpūtai tiek pielikts punkts, jo ierodas negaidīti ciemiņi, un viņi nav ieradušies aizņemties sāli… Kas viņi ir? Ko viņi grib? Atbilde būs šokējoša.

Jaunajā filmā Pīlam palīgā nāk tikpat lieliski aktieri kā “Get Out” sastāvs — galvenajās lomās redzēsim “oskaroto” Lupitu Njong’o (“Black Panther”, “12 Years a Slave”) un Vinstonu Djūku (“Black Panther”), un palīdzīgu roku sniegs arī daudzpusīgā un vienmēr interesantā Elizabete Mosa (“The Handmaid’s Tale”, “Mad Men”).

Ne vienam vien režisoram pēc spilgtas debijas filmas ar nākamo veikumu ir sanācis paklupt, bet viss liecina par to, ka Pīlam būs izdevies izvairīties no “otrās filmas” lāsta. “Us” savu pasaules pirmizrādi jau piedzīvoja SXSW festivālā, un pirmās atsauksmes vieš cerību, ka Pīlam varētu būt izdevies pat pārlēkt pāri “Get Out” uzstādītajai latiņai — daži Pīlu jau ir paspējuši nodēvēt par mūsdienu Hičkoku!  

Skatīsimies to kopā pirmie īpašajā pirmizrādes seansā 21. martā plkst. 18.20 k/t “Kino Citadele” 3. zālē!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/kkmes 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/2221763334754529/