Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Venom”

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un “Cēsu alus” piedāvā - zirneklēni un citi zvēri oktobrī stāv malā, jo balles karalis šoreiz ir “Venoms”, “Marvel” komiksu tumšākais un bīstamākais antivaronis, kurš beidzot nopelnījis pats savu solo filmu!

01.10.2018

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un “Cēsu alus” piedāvā – zirneklēni un citi zvēri oktobrī stāv malā, jo balles karalis šoreiz ir “Venoms”, “Marvel” komiksu tumšākais un bīstamākais antivaronis, kurš beidzot nopelnījis pats savu solo filmu!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/VENOMS

Sākumā vienkārši Zirnekļcilvēka kostīma alternatīva, šis citplanētiešu simbiots jau no 1988. gada ir viens no “Marvel” komiksu tumšākajiem varoņiem, Zirnekļcilvēka spilgtākais ienaidnieks ar pats savu komiksu sēriju un neskaitāmu roka un metāla dziesmu galvenais varonis. Kā arī personīgs aktiera Toma Hārdija favorīts – tieši viņš atveidos personāžu “Sony Pictures” versijā no režisora Rūbena Fleišera (“Zombieland”, “Gangster Squad”), kura solās būt tumšāka, skarbāka un bīstamāka nekā jau iemīļotās “Marvel” studijas filmas.

Reportiera Edija Broka (Toms Hārdijs) pētījumu lokā ir tēmas, uz ko valdība piever acis. Veicot žurnālistisku izmeklēšanu, Broks nejauši nonāk kontaktā ar ārpuszemes simbiotu, kas pārņem viņa ķermeni. Savienojumā ar simbiotu Broks iegūst superspējas un kļūst par fascinējošo antivaroni Venomu…

Pirms filmas īpašā prezentācijā uzzināsim vairāk par šī antivaroņa pagātni gan komiksu lappusēs, gan arī uz lielajiem un mazajiem ekrāniem. Jūs gaidīs arī “Sony Pictures” un “Acme Film Latvija” sarūpētas balvas, bet k/t “Kino Citadele” VISIEM pirmizrādes apmeklētājiem dāvinās ekskluzīvu “Venoma” minikomiksu!

Ļoti gaidām uz īpašo “Venoma” pirmizrādi jau ceturtdien, 4. oktobrī, 18.30 k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/VENOMS
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/497278330726540/