Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, “Uz Kino“, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw”!

“Kino Kults”, “Uz Kino”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz uz gada trakāko un elpu aizraujošāko grāvējfilmu “Ātrs un bez žēlastības: Hobss un Šovs” (“Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw”)!

19.07.2019

“Kino Kults”, “Uz Kino”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz uz gada trakāko un elpu aizraujošāko grāvējfilmu “Ātrs un bez žēlastības: Hobss un Šovs” (“Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw”)!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/hobbsshaw

Vai vēl atceraties laikus, kad “Ātrs un bez žēlastības” filmu centrā bija lokāli likumpārkāpumi un nelegālas auto sacensības? Laiks rit uz priekšu, un “Fast & Furious” ambīcijas ir eksplodējušas ģeometriskā progresijā — ģimenes kašķi gan nekur nav pazuduši, bet likmes nu jau ir globāla mēroga un automašīnas nomaina tanki un zemūdenes. Kā tas mēdz notikt ne vienā vien ģimenē, reizēm to locekļi kā Sprīdīši dodas pasaulē laimi meklēt paši uz savu roku, tāpēc tā nu pie mums ir nonākusi pirmā “Fast & Furious” “spin-off” filma “Hobss un Šovs”, kura sola pamatīgi spraigu traci apkārt visai pasaulei vislabākajās “Ātrs un bez žēlastības” tradīcijās…

Kad Hobss (Dveins Džonsons) un Šovs (Džeisons Steitems) pirmo reizi uz lielā ekrāna satikās filmā “Furious 7”, viņi apmainījās ar daiļrunīgiem tekstiem un lika lietā dūru diplomātiju, cenšoties nolikt viens otru pie vietas. Taču, kad kiberģenētiski uzlabotais Brikstons (Idriss Elba) savā īpašumā iegūst bioloģisku ieroci, kas var iznīcināt visu cilvēci, un veikli apved ap stūri izcilo un bezbailīgo MI6 aģenti (Vanesa Kirbi), kura izrādās arī Dekarda Šova māsa, senajiem ienaidniekiem nāksies sadarboties, lai tiktu galā ar, iespējams, vienīgo džeku visā pasaulē, kurš ir vēl negantāks par viņiem abiem kopā.

Gan Dveins “Klints” Džonsons, gan Džeisons Steitems ir ar pamatīgu pieredzi gan ātruma, gan žēlastības trūkuma ziņā: Džonsonam šī būs jau piektā “Fast & Furious” filma, bet Steitemam — ceturtā. Bet, lai Hobsa un Šova duets atkal negribīgi mestos uz vienu roku pasaules glābšanas vārdā, ir vajadzīgs kārtīgs pretinieks, un tas šoreiz būs kiberģenētiski (!) uzlabotais Brikstons vispasaules mīluļa Idrisa Elbas (“Pacific Rim”, “Luther”) atveidojumā. Pie šī “spin-off” stūres šoreiz ir sēdies bijušais kaskadieris, bet nu jau labu laiciņu arī režisors Deivids Līčs (“John Wick”, “Atomic Blonde”), par kura pieredzi ar mašīnām, kautiņiem un iespaidīgiem trikiem šaubu nav itin nemaz!

Motori jau rūc — gaidīsim jūs uz filmas “Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” īpašo pirmizrādes seansu 31. jūlijā plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/hobbsshaw 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/343296196536518/