Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, “Uz Kino”, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “Yesterday”!

“Kino Kults”, “Uz Kino”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” aicina paviesoties pasaulē, kurā ir iespēja no jauna atklāt “The Beatles” maģiju, — muzikālajā piedzīvojumā “Vakardien…” (“Yesterday”)!

21.06.2019

“Kino Kults”, “Uz Kino”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” aicina paviesoties pasaulē, kurā ir iespēja no jauna atklāt “The Beatles” maģiju, — muzikālajā piedzīvojumā “Vakardien…” (“Yesterday”)!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/kk-yesterday

“Yesterday… All my troubles seemed so far away…” Šīs dziesmas, tāpat kā, būsim godīgi, visa “Bītlu” repertuāra, vārdus mēs visi lieliski zinām no galvas. Bez viņu leģendārajām un neprātīgi lipīgajām dziesmām dzīve un mūzikas pasaule vienkārši nav iedomājama. Pat ja kādā jaukā dienā mēs visi kolektīvi aizmirstu viņu mūziku, tā tomēr ceļu pie mums atrastu — pietiktu tikai ar vienu cilvēku, kas atcerētos “Hey Jude”, “A Hard Day’s Night”, “Help!” un visas pārējās Liverpūles četrinieka pērles…

Vēl vakardien visa pasaule zināja, kas ir “The Beatles”, bet šodien viņu dziesmas atceras tikai Džeks! Un viņu gaida neticamākais ceļš uz slavas virsotnēm! Filmas “Slumdog Millionaire” režisors Denijs Boils un filmas “Love Actually” autors Ričards Kērtiss piedāvā “The Beatles” dziesmām piesātināto rokenrollīgo komēdiju “Vakardien…” – par mūziku un kvēlāko sapņu piepildīšanos, par draudzību un mīlestību!

Muzikālais kino šobrīd ir uz īsta viļņa, bet šoreiz gan paņemsim pauzi no muzikāliem “biopikiem” — “Yesterday” stāstīs savu unikālo, “Bītlu” mūzikas caurvīto stāstu, ko būs izsapņojis režisors Denijs Boils (“Slumdog Millionaire”, “Trainspotting”) komandā ar romantisko komēdiju ekspertu Ričardu Kērtisu (“Love Actually”, “About Time”). Šai britu sapņu komandai talkā nāks Lilija Džeimsa (“Baby Driver”, “Downton Abbey”), Keita Makinona (“Ghostbusters”) un pat pats Eds Šīrans! Bet galvenajā lomā — Himešs Patels, kurš pēc šīs filmas neapšaubāmi iekaros zvaigžņotas virsotnes.

Gaidīsim jūs uz kino mīlestības vēstuli Bītliem filmā “Yesterday” 27. jūnijā plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” ISENSE zālē!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/kk-yesterday 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1638688329609087/