Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT, “Labs Kino” un “Cēsu alus” aicina uz “X-Men: Dark Phoenix”!

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Labs Kino” un “Cēsu alus” ielūdz uz X-cilvēku sāgas kulmināciju filmā “X-cilvēki: Tumšais Fēnikss” (“X-Men: Dark Phoenix”)!

29.05.2019

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Labs Kino” un “Cēsu alus” ielūdz uz X-cilvēku sāgas kulmināciju filmā “X-cilvēki: Tumšais Fēnikss” (“X-Men: Dark Phoenix”)!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/darkphoenix

Pirms X-cilvēkus savā pārziņā pārņem “Disney” konglomerāts, mums vēl ir nenoslēgti rēķini ar aktuālajiem X-varoņiem, kuriem piedurknē ir paslēpts kārtīgs trumpis — vēl viena iespēja uz lielā ekrāna izstāstīt vienu no visu laiku slavenākajām komiksu stāstu līnijām “The Dark Phoenix Saga”. Tā tika iekļauta jau 2006. gadā iznākušajā “X-Men: The Last Stand”, bet, kā zināms, “X-Men: Days of Future Past” šos notikumus faniem par prieku no laika līnijas izdzēsa. Esam droši, ka “X-cilvēku” veidotāji no iepriekšējiem misēkļiem būs mācījušies, bet Džīnai Grejai no sava drūmā likteņa neizbēgt…

Džīna Greja iegūst neticamas superspējas, kuras neatgriezeniski izmaina viņu un pārvērš Tumšajā Fēniksā. Viņas spēks ir tik liels un nekontrolējams, ka X-cilvēki nonāk grūtas izvēles priekšā – vai viena komandas biedra dzīvība ir svarīgāka par cilvēku dzīvībām visā pasaulē.

Šajā filmā uz pēdējo raundu sapulcēsies iemīļotie X-cilvēku atveidotāji Džeimss Makavojs, Maikls Fasbenders, Dženifera Lorensa, Nikolass Holts un daudzi citi, turklāt šo jau tā iespaidīgo ansambli vēl iespaidīgāku padarīs brīnišķīgā Džesika Časteina (“The Martian”, “Interstellar”) šobrīd vēl noslēpumainā, X-cilvēkiem nepatikšanas sološā lomā. Tikmēr režisora krēslā šoreiz ir sēdies Saimons Kinbergs, kuram šī būs debija režijā, bet par to jāuztraucas nav nemaz, jo X-cilvēku pasauli viņš pārzina kā neviens cits — Kinbergs jau kopš 2006. gada ir piedalījies gandrīz katras X-cilvēku filmas tapšanā kā scenārija autors vai producents.

Pienācis laiks fēniksam atdzimt no pelniem — gaidām jūs uz īpašo filmas “X-Men: Dark Phoenix” seansu 5. jūnijā plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/darkphoenix 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/317751612222538/