Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Juras laikmeta pasauli”!

29.05.2015

Šī gada 12. jūnijā, 19:40 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss ilgi gaidītajam turpinājumam “Juras laikmeta pasaule”!

Paceļ rokas visi, kas bērnībā juka prātā no dinozauriem? Paldies, tā arī likās – tikai reto nebija skārusi šī sērga, un daudziem tieši “Juras laikmeta parks” bija tās galvenais katalizators un kairinātājs! Pirmo reizi pavisam dzīvi dinozauri uz lielā ekrāna izklaides kino maestro Stīvena Spīlberga virsvadībā – tas bija kaut kas! 22 gadus un trīs filmas vēlāk maģija ir atpakaļ – Spīlbergs visuredzošā un kontrolējošā producenta lomā, jaunā megazvaigzne Kriss Prats un, protams, viņi – DINOZAURI, atpakaļ kvalitatīvi pavisam jaunā līmenī vienā no vasaras gaidītākajiem turpinājumiem, “Juras laikmeta pasaule”:

22 gadus pēc notikumiem filmā “Juras laikmeta parks” tūkstošiem cilvēku steidz apmeklēt jauno dinozauru parku “Juras laikmeta pasaule”, kas pārsteidz ar galvu reibinošiem piedzīvojumiem un vēl neredzētām izklaidēm lieliem un maziem. Taču kādu dienu Nublaras salas dabas parka ikdiena pārvērtīsies…

Prezetnācijas (un konkursa!) fokusā šoreiz Maikls Kraitons – autors, scenārists, režisors un vienkārši dižgars, kurš dāvāja mums ne tikai “Juras laikmeta parku”, bet arī… lūk, par to arī parunāsim! Seansu atbalsta mūsu pastāvīgais lieldraugs, A/S “Aldaris”, kā arī atbalstītāji Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām! Filmu skatīsimies 2D formātā!

Ļoti gaidam Jūs šī gada 12. jūnijā, 19:40, k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/219711/
Seansa Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/759391794174761/

Un te arī jūsu atsauksmes par seansu – kā par pāsteigumu, diezgan dalītas, hmm…