Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris aicina uz “Everestu”!

18.09.2015

PAPILDINĀTS:
Noskaties īpašo pirms-filmas prezentāciju “LMT.Straume” interneta vietnē:

Everest

Šī gada 24. septembrī 19:20 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss gada aug(k)stākajai filmai “Everests”!

Cilvēkus jau no laika gala ir dīdījis kāds piedzīvojumus kārs velniņš, kas sēž kaut kur iekšā, neliekot mieru un mudinot izaicināt Māti Dabu – pārpeldēt pāri lielākajam okeānam, šķērsot lielāko tuksnesi un, protams, uzkāpt visaugstākajā kalnā. Everesta (jeb mīļvārdiņā Džomolungmas) iekarošana ir bijusi pa spēkam nu jau ne vienam vien – kāpējiem pat rindās jāstāv, lai sasniegtu virsotni. Taču ne vienmēr šādiem piedzīvojumiem ir laimīgais beigas…

Neaprēķināms risks. Neprognozējami dabas spēki. Neiedomājami skarbs pārbaudījums. Par spīti tam ik gadu tūkstoši dodas pretī bīstamākajai vietai uz zemeslodes, lai sasniegtu pasaulē augstāko smaili – Everestu. Filmas pamatā – patiesi notikumi. 1996. gada 10. maijā Himalaju kalnos divas alpīnistu ekspedīcijas uzsāk pēdējo posmu ceļā uz Everesta smaili. Viņiem ceļā stājas viena no spēcīgākajām vētrām cilvēces vēsturē. Dabas neaprakstāmais pretspēks kļūs par izaicinājumu viņu vienotībai un par lielāko pārbaudījumu viņu drosmei, gribasspēkam un fiziskajai izturībai…

Islandiešu režisoram (ar sniegu un dabas untumiem viņam, tātad, būtu jābūt pazīstamam) Baltazaram Kormakuram (“2 Guns”, “Contraband”) savai līdz šim ambiciozākajai filmai ir izdevies sapulcināt vienkārši fantastisku aktieru sastāvu: Džeiku G(Dž)ilenholu (“Nightcrawler”, “Southpaw”), Džošu Brolinu (“Sicario”, “No Country for Old Men”), Džeisonu Klārku (“Terminator: Genysis”, “Dawn of the Planet of the Apes”), Džonu Hoksu (“Winter’s Bone”, “Martha Marcy May Marlene”), Keiru Naitliju (“Pirates of the Caribbean”, “The Imitation Game”), Robinu Raitu (“House of Cards”) un daudzus, daudzus citus! Ar šo uzskaitījumu vien jau vajadzētu pietikt, lai ievilinātu ziņkārīgus skatītājus kinoteātru zālēs, un, ja vēl pieskaitām intriģējošo stāstu, kas ir balstīts uz patiesiem notikumiem, sanāk kino notikums, ko nedrīkst laist garām!

Neiztiksim, protams, bez konkursa un citām aktivitātēm – par kalnā kāpējiem pārdzīvosim un nervozēsim kopā ar kopā ar mūsu pastāvīgo lieldraugu A/S “Aldaris”, kā arī atbalstītājiem Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām! Ļoti gaidām jūs šī gada 24. septembrī, 19:20, k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/227710/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/880239918725041/

Un kādas šoreiz atsauksmes? Sekojošas: