Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris aicina uz “Point Break”!

14.12.2015

Šī gada 22. decembrī 20:40 k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” un A/S Aldaris organizētais īpašais pirmizrādes seanss visas pasaules ekstrēmo sporta veidu entuziastu gaidītākajai filmai “Lūzuma punkts”! Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/233922/

“Point Break” ir viena no tām 90-to gadu action žanra pārstāvēm, ko ļoti bija iecienījušas Latvijas vietējās televīzijas, rādot to ar apskaužamu regularitāti. Tikai retajam izdevies nodzīvot līdz šim brīdim un ne reizi neredzēt Patrika Sveizija blondos matus plīvojam vējā šajā sērferu/noziedznieku piedzīvojumā. Par filmas popularitāti liecina kaut vai tas, ka pat tādas filmas kā “Whiplash”, ne aci nepamirkšķinot, uz to atsaucas. Rīmeiki ir viens no Holivudas iemīļotākajiem paņēmieniem, kā uzvārīties uz nostalģijas rēķina, pie viena piesaistot arī jauno paaudzi, taču neļausimies pesimismam, jo ir gana daudz apstākļu, kas ļauj uz 2015. gada versiju skatīties ar veselīgu interesi, un viens no tiem noteikti ir mūsu senasa īpašais viesis:

Pakļaujot sevi nāves briesmām, FIB aģents Džonijs Jūta slepeni iefiltrējas noslēpumainā augstākā līmeņa sportistu grupējumā, kurus tur aizdomās par smagu noziegumu izdarīšanu. Šiem sportistiem nav likumu, un aģenta uzdevums ir pierādīt, ka tieši viņi ir paveikuši virkni neiedomājamu noziegumu…

Saprotot, ka ar stāstu mūs pārsteigt būs grūti (bet varbūt tomēr?), filmas veidotāji visu uzsvaru lika uz trikiem, kuri būs patiešām neaizmirstami – darbā pie filmas tika piesaistīti pasaules labākie ekstrēmo sporta veidu atlēti, un filmas veidotāju moto bija “ja tas ir jau kaut kur redzēts, tas mums neder!”. Papildus bonuss – filmai mūziku ir sarakstījis Junkie XL, kurš šogad mūsu bungādiņas jau reiz priecēja ar savu lielisko veikumu vienā no gada neaizmirstamākajām filmām “Mad Max: Fury Road”.

Tieši “Point Break” lielā mērā iedvesmoja mūsdienu ekstremālo sporta veidu kultūru un filozofiju, un tieši par to, kā arī par savu draudzību ar filmā redzamajiem atlētiem un filmas uzņemšanas aizkulisēm mums pastāstīs Latvijas WingSuit pilots un viens no Aerodium dibinātājiem Ingus Augstkalns aizraujošā pirmsfilmas stastā – uz filmu īpaši aicinam visus ekstrēmo sporta veidu entuziastus, fanus un cienītājus, kā arī viņu draugus, radus un kaimiņus!

Filmu skatīsimies kopā ar mūsu pastāvīgo lieldraugu A/S “Aldaris”, kurš šoreiz būs sarūpējis enerģijas dzērienu BATTERY visiem seansa apmeklētājiem, kā arī pastāvīgajiem atbalstītājiem Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām! Gaidām jūs šī gada 22. decembrī 20:40 k/t Kino Citadele 2. auditorijā! Filmu skatīsimies 3D formātā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/233922/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/182532502099388/