Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris aicina uz “Zvaigžņu kari: Spēks mostas”!

20.11.2015

PAPILDINĀTS:
Noskaties īpašo pirms-filmas prezentāciju “LMT.Straume” interneta vietnē:

Star Wars: The Force Awakens

Šī gada 18. decembrī 18:50 k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais seanss šī gada centrālajam kino notikumam – “Zvaigžņu kari: Spēks mostas”!

Patiesībā šis beidzot ir tas gadījums, kad nekāda iepazīstināšana vai iekārdināšana nebūtu vajadzīga – vārdu salikums “Zvaigžņu kari” jau runā pats par sevi, turklāt runā tik skaļi, ka pārkliedz pilnīgi visu pārējo, par ko šogad kino pasaulei kādā brīdī ir sanācis parunāt. Un nu beidzot esam vairs tikai rokas stiepiena attālumā – gandrīz vai grūti noticēt, ka laiks tik ātri paskrējis kopš paziņojuma, ka mūs sagaida pilnīgi jauna “Star Wars” triloģija (kā arī vēl daudzi citi labumi, par kuriem, protams, laika gaitā arī runāsim).

Filmas sižets vēl joprojām ir diezgan lielā miglā tīts (kā jau tas ir ierasts projektiem, kuru tapšanā ir iesaistīts Dž.Dž. Abramss), bet par to drīzāk pat būtu jāpriecājas – būs patīkami sēdēt kinoteātra zālē un iepriekš nezināt par katru sižeta pavērsienu, kā tas nereti notiek, ja ir gadījies redzēt kādu no filmas reklāmām. “Zvaigžņu kari: Spēks mostas” šajā ziņā ir bijis patīkams izņēmums – treileri ir likuši spiegt sajūsmā, tīzojot gan vecos, labos un ārkārtīgi iemīļotos tēlus, gan iespaidīgi piesakot mūsu jaunos favorītus, sižeta līkločus paturot noslēpumā. Patiesībā jau ar vienu vienīgu Millennium Falcon kadru vien būtu pieticis, lai skudriņas skrietu pār kauliem.

Dž.Dž. Abramsa atrašanās režisora krēslā visiem pa prātam varbūt nebija – viņš noteikti nav visinteresantākā izvēle, bet droša gan, un varbūt patiesībā tieši tas ir šajā gadījumā nepieciešams vairāk. Jādomā, ka Abramss ir gana apķērīgs, lai mācītos no citu pieļautām kļūdām. Turklāt, vismaz spriežot pēc treileriem, viņš jau ir panācis ko ievērības cienīgu – izskatās, ka Harisonam Fordam beidzot kaut kas patiešām rūp.

Fakts, ka filma uz ekrāniem nonāk pašā gada nogalē, nozīmē tikai vienu – labāku Ziemassvētku dāvanu kino fani diez vai sev var uzdāvināt (ja neskaita mūsu visu jauno mīluli BB-8). Un, protams, ka šādu notikumu garām ne par kādu cenu nelaidīsim garām arī mēs, aicinot uz īpašo filmas seansu, kur jaunos “Zvaigžņu karus” baudīsim jau ierasti lieliskā atmosfērā, kura šoreiz, visticamāk, būs vēl uzlādētāka nekā parasti. “Star Wars: The Force Awakens” skatīsimies kopā ar ar mūsu lieldraugu A/S “Aldaris”, kā arī atbalstītājiem Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām!

Ļoti gaidām jūs šī gada 18. decembrī 18:50 k/t Kino Citadele 2. auditorijā! Filmu skatīsimies 3D formātā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/232179/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/910125805716918/