Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Atriebēji: Ultrona laikmets”

17.04.2015

Šī gada 1. Maijā, “Atriebēju” dienā, 12:00 k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss gada gaidītākajam supervaroņu grāvējam, “Atriebēji: Ultrona laikmets”!

Sāksim ar svarīgāko – biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/216892/

Filmu, kuru mēs gaidījām kopš pirmajiem “Atriebējiem”, un kura savilks kopā visu individuālo varoņu (Dzelzs vīrs, Tors, Kapteinis Amerika, Halks, Vanagacs, Melnā atraitne…) filmas un sižeta līnijas, kā arī uz visiem laikiem izmainīs MARVEL filmu pasauli – par to parūpēsies demoniski ļaunais Ultrons (Džeimsa Speidera balss) un viņa rokaspuiši Sārtā ragana (Elizabete Olsena) un Dzīvsudrabs (Ārons Teilors-Džonsons). Nebūt ne visi labie varoņi atgriezīsies mājās (savās filmās) sveiki un veseli… tapēc bez popkorna neaizmirstiet arī mutautiņus!

Kopā ar mums šos supervaroņu svētkus svinēs mūsu pastāvīgais lieldraugs A/S “Aldaris”, kurš seansam būs sagatavojis ko vēl nebijušu, kā arī atbalstītāji “Jāņa Rozes” grāmatnīcas, Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām! Bet par īpaši komiksīgu atmosfēru gādās mūsu draugi no UniCon!

Jūs jau tāpat visu sapratāt – tiekamies jau 1. maijā, 12:00, k/t Kino Citadele! Filmu skatīsimies 2D formātā!
Biļetes: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/216892/

Atsauksmes pēc filmas: