Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Fantastiskais četrinieks”!

08.08.2015

Šī gada 12. augustā k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” fantastiskais pirmizrādes seanss fantastisko supervaroņu fantastiskajai filmai „Fantastiskais četrinieks”! (Vai pārcentāmies?)

Neskatoties uz optimisma pilno varoņu komandas nosaukumu, „Fantastiskajam četriniekam” līdz šim uz lielā ekrāna nav gājis pārāk spoži. Pirmais mēģinājums – bēdīgi slavenā 1994. gada filma – plašākai publikai tā arī netika izrādīta, kļūstot par joku un apsmiekla objektu. 2005. gada veikumam un tā turpinājumam „Rise of the Silver Surfer” veicās maķenīt labāk, bet arī šīs filmas ar skatītāju mīlestību un citiem panākumiem pārāk lepoties nevar. Jādomā, ka Džošs Trenks (kura „Chronicle” bija kā svaiga gaisa malks bagātīgajā supervaroņu filmu klāstā) un domubiedri būs mācījušies no iepriekšējām kolēģu kļūdām, beidzot skatītājiem sagādājot pienācīgu „Fantastiskā četrinieka” ekranizāciju.

Četri jauni zinātnieki zinātniska eksperimenta rezultātā nokļūst paralēlā dimensijā un, atgriežoties no tās, katrs sevī atklāj vēl nebijušas superspējas, kuras uz visiem laikiem izmaina viņu dzīves, bet ļaundaris, kurš grasās iznīcināt pasauli, kļūst par viņu draudzības lielāko pārbaudījumu… (treileris: https://youtu.be/AI1baFL2-QY)

Džošam Trankam ir izdevies sapulcināt patiešām iespaidīgu aktieru grupu, starp kuriem redzēsim vairākas no šībrīža lieliskākajām jaunajām Holivudas zvaigznēm, kuri tiešām ir apzīmējuma „fantastisks” cienīgi – Mailzs Tellers („Whiplash”, „Divergent”), Maikls B. Džordans („Chronicle”, „Fruitvale Station”), Keita Mara („House of Cards”) un Džeimijs Bells („Snowpiercer”, „Billy Elliot”). Tikmēr galvenā ļaundara lomā redzēsim Tobiju Kebelu, kura sniegumam „Pērtiķu planētas atmodā” vajadzētu nomierināt pat vislielākā skeptiķa šaubas par viņa riebeklīguma atveidošanas prasmēm.

Seansu atbalsta mūsu pastāvīgais lieldraugs A/S “Aldaris”, kā arī atbalstītāji Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām! Ļoti gaidām jūs šī gada 12. augustā 20:10 k/t Kino Citadele!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/224706/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1450317715277957/

Un te arī atsauksmes: