Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Skudrcilvēks”

23.07.2015

Šī gada 30. jūlijā k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” un Aldaris rīkotais īpašais pirmizrādes seanss gada negaidītākajai supervaroņu komēdijai, “Skudrcilvēks”!

Pēc “Atriebēji: Ultrona laikmets” daudziem bija sāta sajūta, kā pēc kārtīgām pusdienām Lidiņā… vai tuvu tam. Bet komiksfilmas ar to nebūt nebeidzas, un mūsu šīsdienas varoņa nekad nevarēs būt par daudz – smieklīgs latvieša ausij, bet viens no oriģinālās “Atriebēju” komandas dibinātājiem (!) pilntiesīgā Marvel Studios komēdijā (!!!). Dāmas un kungi, sagaidam… “Skudrcilvēks” (Ant-Man)! Protams, ka sižetiski neglābjami saistīts ar pārējām Marvel filmām, kuras jūs jau esat redzējuši – ar šo arī tiek noslēgta Marvel Cinematic Universe Phase Two (filmas treileris: https://youtu.be/pWdKf3MneyI).

Vai mēs jau minējām, ka šīs supervaroņu filmas šablons ir komēdija? To var uzminēt arī pēc iesaistītajām personām – galvenajā lomā redzēsim žanra veterānu Polu Radu, Maikls Daglass joprojām ir neticamā formā, bet Keita no “Lost” ir tikpat apburoša (un bīstama!), kā toreiz! Kameras otrā pusē šoreiz režisors Peitons Rīds (“Yes Man”, “Down with Love”), scenāriju autors Adams Makkejs (“The Other Guys”, “Step Brothers”), kā arī Edgars Raits un Džo Kornišs (“Cornetto” triloģija, ”Scott Pilgrim vs the World”) – mūsdienu komēdiju zelts! Tas atspoguļosies pat filmas action ainās – mūs gaida burtiski neticami mazi, bet nāvējoši bistami notikumi. Vai mēs jau minējām, ka filma ir komēdija?

Filmai ir ļoti gara un sāpīga tapšanas vēsture, par kuru jums plaši un detalizēti (lasīt: smieklīgi un geek-iski) izstāstīs Kinoblogeris Sergejs @moosatov Musatovs – un ne tikai par to! Seansu atbalsta mūsu pastāvīgais lieldraugs, A/S “Aldaris”, kā arī atbalstītāji Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām!

Tiekamies, lai lieliski izsmietos un labi pavadītu laiku jau 30. jūlijā, 19:10, k/t Kino Citadele!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/223900/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1604109653192799/