Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Trakais Makss: Skarbais ceļš”

04.05.2015

Šī gada 15. maijā, 19:20 k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais seanss ilgi (ļoti, ļoti ilgi) gaidītajam postapokaliptisko piedzīvojumu turpinājumam, “Trakais Makss: Skarbais ceļš”!

Ir tādi režisori, kuri sevī iemieso mūsdienu leģendu par doktoru Džekilu un misteru Haidu, kur pa dienu galva skatās vienā virzienā, bet pa nakti – pavisam citā! Viens no tiem ir mūsu draugs Roberts Rodrigezs, kuram “Grēku pilsētas” mijas ar “Spiegu bērniem”, bet otrs noteikti ir mūsu šīsdienas varonis, austrāliešu režisors Džordžs Millers, kura dzīvē ir tikai divas kaislības – runājoši-dejojoši zvēri (“Babe”, “Happy Feet”) un… “Trakais Makss”!

Apokaliptiskie notikumi risinās mūsu planētas nomaļākajā nostūrī – bezgalīgā, neauglīgā tuksnesī, kur siro motorizētas bandas. Bijušais policists Trakais Makss niknā apņēmībā viens pats cīnās par izdzīvošanu, taču, kad viņa ceļš krustojas ar dumpīgo imperatori un viņas pavadoņiem, Trakais Makss pievienojas braucējiem un iesaistās nežēlīgās cīņās pret brutālajām bandām, kas viņus vajā… (treileris: https://youtu.be/hEJnMQG9ev8)

Būdams visu iepriekšējo filmu autors, Džordžs Millers atgriežas pie iemīļotā varoņa nu jau ceturto reizi, ar nelielām izmaiņām – dumpīgais un kašķīgais Mels Gibsons ir aizsūtīts pensijā, viņa vietā ņemot labāko, kas šobrīd pieejams skarbo aktieru lauciņā (Toms Hārdijs), skaistulei Šarlīzei Teronai nogriezti mati un pielikta mehāniskā roka (lai nav medusmaize), Austrālijas tuksnešu vietā filmēja Āfrikā (izskatās – neatkārtojami), bet no šķūņiem izvilkti trakākie dampji, kādi jebkad redzēti uz kino ekrāniem!

Pats galvenais – uz ekrāna valda tāda mēroga motorizētais haoss, ka Vins Dīzels steidzās anonsēt “Ātrs un bez Žēlastības” astoto daļu, lai nepaliktu ēnā (bet kājas ta trīc).

Seansu atbalsta mūsu pastāvīgais lieldraugs, A/S “Aldaris”, kā arī atbalstītāji Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām! Domājam, ka vairs nekas nav jāsaka – ļoti gaidam šī gada 15. maijā, 19:20, k/t Kino Citadele 7. Auditorijā! Filmu skatīsimies 2D formātā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/218363/
Filmas Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/743106969136530/