Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Ultraamerikāņi”!

25.08.2015

Šī gada 3. septembrī k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais seanss ultra-trakajai komēdijai “Ultraamerikāņi” (“American Ultra”)!

Patiesībā “Ultraamerikāņi” nevarēja iznākt vēl piemērotākā laikā. Šis stouneru un spiegu žanra hibrīds tīšām vai netīšām, bet aizskar dažādus aktuālus tematus. Pirmkārt, marihuānas dekriminalizācijas temats ziņu virsrakstos pēdējā laikā parādās arvien biežāk (par to, kāda nu kuram personīgā attieksme pret šo jautājumu, ļausim jums spriest katram individuāli). Un, otrkārt, 2015. gads taču ir gandrīz vai oficiāli pasludināts par spiegu un slepeno aģentu kino gadu! Pieplusojam vēl klāt neprātīgu komēdiju, un beigu beigās “American Ultra” nāk tieši pašā laikā kā viegli dūmakaina gaisa malks! Bet par ko tad īsti ir stāsts?

Maiks strādā benzīna uzpildes stacijā un samērā bezmērķīgi pavada savu dzīvi, veltīdams daudz laika zālītes pīpēšanai kopā ar savu draudzeni Fību. Taču negaidīti atklājas, ka Maiks ir īpaši trenēts un ļoti nāvējošs slepenais aģents. Līdz šim nemaz nenojautis par saviem neparastajiem talantiem, Maiks tiek ierauts bīstamā valdības specdienestu spēlē, kurā jaunizceptajam varonim ir jāpieliek visi pūliņi, lai izdzīvotu… (filmas treileris: https://youtu.be/IqHOh5dzSQo)

Galvenajās lomās redzēsim mūsu mīļākos stounerus un talantīgakos murmulētājus Džesiju Aizenbergu-Cukerbergu (“Sociālais tīkls”, “Zombieland”) un Kristenu Bellu Stjuarti (“Twilight” franšīze, “Snow White and the Huntsman”).  Režisora/galvenā pīpētāja krēslā šoreiz sēdēja Nima Nurizadehs, kura iepriešējais veikums “Project X” netstāj nekādas šaubas, ka neprātīgu haosu viņš radīt māk. Bet scenārija autors ir talantīgais Makss “jā, Džona dēls” Landiss (“Chronicle”, gaidāmā “Victor Frankenstein”). Kombinācija ar varenu potenicālu!

Gada trakāko grāvējkomēdiju skatīsimies kopā ar mūsu pastāvīgo lieldraugu A/S “Aldaris”, kā arī atbalstītājiem Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām! Ļoti gaidām jūs šī gada 3. septembrī 19:20 k/t “Kino Citadele!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/226347/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1668520553363526/

Un te arī jūsu atsauksmes par šo visās nozīmēs “trippy” seansu: