Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Ātrs un bez Žēlastības 8”

06.04.2017

Šī gada 12. aprīlī 19.00 k/t “Kino Citadele” notiks Kinoblogeru, “UzKino” un “Cēsu alus” organizētais īpašais pirmizrādes pasākums, kurš veltīts “Ātrs un bez žēlastības” sāgas astotās daļas iznākšanai uz kino ekrāniem!

Biļetes jau pieejamas: http://www.forumcinemas.lv/Event/301613/

Motoru rūcienu, kā arī benzīna, asfalta un svilušu riepu pavadījumā uz lielajiem ekrāniem jau astoto (!) reizi atgriežas “Ātrs un bez žēlastības” komanda – rindas, kuras tālajā 2001. gadā (kad iznāca pirmā un liktenīgā daļa) mēs nevarējām iedomāties pat pārdrošākajos sapņos! Un kur nu vēl to, ka šīs filmas ar katru nākamo sēriju iemantos tikai lielāku skatītāju uzmanību. “Ātrs un bez žēlastības 8” šajā ziņā nebūs izņēmums, jo piedāvās līdz šim kuplāko aktieru sastāvu, raibākās atrašanās vietas un pārdrošākos trikus.

Piesprādzējieties – sacīkstes “Ātrs un bez žēlastības” stilā turpinās! No Havanas krāsainajām ielām un Ņujorkas “dzelzsbetona džungļiem” līdz pat Barenca jūras ledājiem – “Ātrs un bez žēlastības” komandai, šķiet, nav nekā neiespējama. Taču, kad viņiem pretī stājas kāda noslēpumaina sieviete, Domam un viņa komandai vairs nav pa ceļam… Viņus gaida grūtākais no uzdevumiem – atgūt cilvēku, kurš reiz viņus padarīja par ģimeni…

Visam priekšā stāv seriāla idejiskais (krust)tēvs Vina Dīzela personā, bet traģiski zaudēto Polu Volkeru centīsies kompensēt, iespējams, iespaidīgākais aktieru sastāvs izklaides kino vēsturē. Starp jau pazīstamām un pilnīgi jaunām sejām redzēsim gan Dveinu “Klinti” Džonsonu un Džeisonu Stethemu, gan Šarlīzi Teronu, gan Skotu Īstvudu, gan Mišelu Rodrigezu, kā arī Tairīzu Gibsonu, Ludakrisu, Kurtu Raselu, Helēnu Mirenu un pat nopelniem bagāto “Troņu spēļu” veterānu Kristoferu Hjivju.

Šim aktieru sastāvam būs arī atbilstoša īpašā “Kinoblogeri piedāvā” pirmizrāde. Lai vēl labāk justu filmas atmosfēru, seansu sāksim ar pirmsfilmas ballīti u/v “Stockmann” autostāvvietā, kur redzēsim karstākos auto, iepazīsimies ar bezbailīgākajiem braucējiem, dzirdēsim labāko mūziku no “Ātrs un bez žēlastības” repertuāra, kā arī baudīsim dzērienus no “Cēsu alus” un “Coca-Cola”. Neiztiksim arī bez pirmsfilmas prezentācijas, īpašā Harija Grundmaņa plakāta, kā arī konkursa ar balvām!

Pievienojieties mums un izbaudiet īpašo ielu sacīkšu atmosfēru 12. aprīlī 19.00 autostāvvietā zem u/v “Stockmann” (filmas sākums 20.20 SCAPE auditorijā)! Pēc filmas tiekamies “Vertigo” bārā kinoteātra 6. stāvā uz kādu dzērienu un saturīgu sarunu par nupat redzēto!

Biļetes jau pieejamas: http://www.forumcinemas.lv/Event/301613/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1871948873039891/