Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma”!

14.03.2016

Šī gada 23. martā k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” un Cēsu alus pavisam īpašais pirmizrādes seanss gada vērienīgākajam supervaroņu grautiņam “Betmens pret Supemenu: Taisnības rītausma”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/239853/

Ne vienam vien ir ienācis prātā salīdzināt supervaroņus ar vecajiem, labajiem sengrieķu dieviem – spēcīgi, visvareni un mūždien kasās viens ar otru. Ja nu kādam par to vēl ir šaubas, tad divu galveno DC Comics supervaroņu, Betmena un Supermena, episkajai cīņai uz lielajiem ekrāniem vajadzētu pārliecināt neticīgākos – jāatzīmē, ka šo notikumu mums pat ir nācies gaidīt ilgāk nekā jaunos „Zvaigžņu karus”! Nepacietību raisa arī fakts, ka šajā filmā savu debiju piedzīvos jaunais kino Betmens, kura lomā iejuties aktieris un režisors Bens Afleks:

Baidoties, ka Metropoles pārcilvēciskā varoņa Supermena rīcība izgājusi ārpus kontroles, spārnotais atriebējs Betmens pamet dzimto Gotemu, lai pārmācītu Supermenu. Kamēr Betmens un Supermens cīnās viens pret otru, bet sabiedrība lauž šķēpus, kāds varonis tai īsti vajadzīgs, cilvēci negaidot piemeklē lielākais apdraudējums, kādu tā līdz šim piedzīvojusi… 

Konkrētākus varoņu savstarpējā kašķa un sekojošās kopīgas valodas atrašanas iemeslus mēs uzzināsim filmā (tajā būs redzama arī Brīnumsieviete, Akvamens, Kiborgs un, un, un…). Ja „Tērauda vīru” varam uzskatīt par filmas režisora Zeka Snaidera „testa braucienu”, tad šeit mūs sagaidīs grandiozs veikums, kurā ikvienam vajadzētu spēt atrast ko interesantu – tiem, kas noskaņoti nopietnāk, būs aizraujoši vilkt paralēles ar mūsdienu aktuālākajiem notikumiem, kamēr visi parēji vienkārši izpriecāsies, baudot grandiozāko supervaroņu rubaku kino vēsturē. Neaizmirsīsim, ka šis ir priekšvēstnesis vēl lielākam notikumam – Snaiders & domubiedri jau šobrīd ir aizņemti, veidojot „Taisnības līgu”, kas ir DC Comics atbilde „Atriebējiem”. „Taisnības līgu” mēs varēsim baudīt divās daļās 2017. un 2019. gadā, kad DC varoņi apvienosies, lai cīnītos ar pavisam neiedomājamu ļaunumu!

Liela filma un vēl lielāks notikums – kopā ar to svinēsim arī ilgi gaidīto k/t “Kino Citadele” SCAPE zāles atklāšanu, kura sevī iemiesos jaunāko, svaigāko un izcilāko, ko kino skatīšanās pieredze spēj piedāvāt. Un tieši mēs būsim pirmie, kas to izbaudīs – burtiski, jo #kinoblogeri un Cēsu alus piedāvā “Betmens pret Supermenu” būs pirmais publiskais seanss jaunajā zālē!

Jauni & superērti krēsli, Dolby Atmos skaņa, 4k lāzerprojekcija un kristāldzidrs, gaišs 3D, kā arī prezentācija par DC Comics supervaroņiem, dzērieni no Cēsu alus, konkursi, pārsteigumi un balvas – ļoti gaidām jūs šī gada 23. martā 23:59 (jā, tā nav kļūda) k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/239853/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/935795326514747/

Ko saka aizjūras bloģeri? Čurā karstu, un cerams, ka ne velti: