Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Cīsiņu klubu”!

09.08.2016

Šī gada 25. augustā k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” un Cēsu alus organizētais īpašais pirmizrādes seanss neprātīgajai animētajai komēdijai “Cīsiņu klubs” (Sausage Party).

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/249770/

Kurš gan, mazliet (vai normāli) uzpīpējot, nav aizdomājies par eksistenciālām lietām – ko īsti domā suņi un kaķi, kāpēc saule spīd, vai, piemēram, kas īsti notiek ar produktiem ledusskapī? Cik labi, ka mēs neesam vieni savās pārdomās, jo mums talkā nāk “Pineapple Express”, “Superbad”, “This Is the End” un citu līdzīgu filmu autori!

Holivudas skandalozākais komiķis Sets Rogens (“Sliktie kaimiņi”, “Sekss, narkotikas un zvaniņš skan”, “Intervija ar diktatoru”) piedāvā pirmo animācijas komēdiju pieaugušajiem – “Cīsiņu klubs” par pārtikas neticamajiem piedzīvojumiem lielveikalā! Ēdamdraugiem būs jāuzzina atbilde uz svarīgāko jautājumu – vai pastāv dzīve ārpus lielveikala un kas notiek ar pārtiku, kad tā nonāk cilvēku virtuvē… Atbildes jūs PĀRSTEIGS, ŠOKĒS un neprātīgi SASMĪDINĀS!

Lomas, protams, ierunājuši visi Seta Rogena Holivudas bandas biedri, tai skaitā Džeimss Franko, Pols Rads, Selma Hajeka, Kristena Vīga, Džona Hils, Edvards Nortons, Maikls Sera, Denijs Makbraids un daudzi citi… Šis būs ļoti, ļoti, ļoti, ļoti īpašs seanss!

Filma tikai skatītājiem, kas sasnieguši 16 gadu vecumu! Pie ieejas pārbaudīsim arī kabatas, tāpēc zaļo un gandžu labāk atstāt mājās… līdz seansa beigām! Ļoti gaidām jūs šī gada 25. augustā k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/249770/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/559646627571916/

Un te arī atsauksmes no seansa: