Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Kingsman: Zelta aplis”

18.09.2017

“Kingsman” aģenti atgriežas! Šī gada 9. augustā 18:20 k/t “Kino Citadele” notiks īpašais “Kinoblogeri piedāvā”, “Labs Kino” un “Cēsu alus” rīkotais pirmizrādes seanss filmai “Kingsman: Zelta aplis”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/276168/1169/

Laikā, kad visu slepeno aģentu spektru aptver trīs JB (James Bond, Jason Bourne un Jack Bauer), mēs nemaz necerējām, ka kāds uzdrošināsies atgriezt tos slepenos aģentus, kurus redzējām Šona Konerija un Rodžera Mūra 007 filmās – elegantus, stilīgus, ar nevainojamām manierēm, uzvalkiem un revolveriem. Bet mūsu lūgšanas tika saklausītas, pat ja varbūt sākumā no citas puses – britu autors Marks Millars sarakstīja, bet britu režisors Metjū Vons ekranizēja komiksu “Kingsman”, kurš nu ir piedzīvojis otru pilnmetrāžas filmu! Bet kas ir “Zelta aplis”?

Kad britu slepenā dienesta “Kingsman” galvenās mītnes tiek iznīcinātas un visa pasaule ir kļuvusi par ķīlnieku nezināmiem ļaundariem, dienesta superaģenti atklāj, ka līdzās viņiem ir bijis radīts tāds pats slepenais dienests Amerikā. Ir pienācis laiks abām elites specvienībām apvienoties un mest izaicinājumu kopējam ienaidniekam…

Šis ir pirmais turpinājums režisora Metjū Vona (arī “Stardust”, “X-Men: First Class”) karjerā un tas tika uztverts maksimāli nopietni – filmā pasaukti papildspēki Čaninga Tatuma, Pedro Paskāla, Halijas Berijas, Džuliānas Mūras un pat Džefa Bridžesa personās (saožam arī “The Big Lebovski” salidojumu), kuri atveidos amerikāņu aģentus Statesman. Un, protams, atgriezīsies arī publikas iemīļotie Tarons Egertons, Marks Strongs un pat Kolins Fērts (sic!) Kingsman aģentu lomās, turklāt pavisam īpaša loma filmā ir britu dārgumam Eltonam Džonam!

Kā jau nosaukumā solīts, būs tieši divreiz spilgtāk, jautrāk, trakāk un smieklīgāk (un vairāk, jo filma ir 2h 20min gara). Atgriežas ne tikai iemīļotie varoņi, bet arī “Cēsu alus”, kurš seansa apmeklētājiem liks galdā savu jauno riekstu-medus porteri – vērts piekāpt!

Ļoti gaidām jūs šī gada 20. septembrī 18:30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā! Pēc filmas tiekamies “Vertigo” bārā kinoteātra 6. stāvā uz kādu dzērienu un saturīgu sarunu par nupat redzēto!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/276168/1169/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/144026312849493/