Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš”!

30.03.2016

Šī gada 28. aprīlī k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss šī gada “Atriebējiem” jeb otrajai episkajai supervaroņu cīņai, “Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš” (Captain America: Civil War)!

Saglabājot līderpozīcijas komiksfilmu lauciņā, Marvel aizvien ciešāk savelk savu kino-pasauli, nu jau arī solo filmas pārvēršot par unikāliem, nedrīkst-laist-garām notikumiem! Un kamēr šī gada intriģējošākā Marvel komiksfilma vēl tikai priekšā (“Doktor Streindž”, tas par Tevi!), gada vērienīgākā komiksfilma ir gandrīz klāt – kārtējo Kapteiņa Amerikas solo piedzīvojumu vietā esam (atkal) sagaidījuši mini-”Atriebējus” un, iespējams, zināmākā un ikoniskākā Marvel komiksa ekranizāciju!

Kad Atriebēji tika iejaukti pasaules mēroga incidentā ar graujošām sekām, valdība nolemj izdot likumu par supervaroņu reģistrāciju un kontroli. Saskatot tajā cilvēktiesību pārkāpumus, Stīvs Rodžerss un viņa domubiedri iestājas pret jauno kārtību. Taču, esot vienisprātis ar jauno likumu, Tonijs Stārks nostājas citādi domājošo vadībā. Atriebēji piedzīvo šķelšanos un jauna Pilsoņu Kara sākumu starp naidīgajām pusēm, kamēr šīs situācijas izmantošanai plānus jau kaļ kāds noslēpumains ļaundaris…

Kas īsti ir “Pilsoņu karš”? Uz to atbildēs gan filma, gan arī tradicionālā Kinoblogeru prezentācija, kurā parunāsim gan par šo, gan arī par citiem populāriem sižetiem (un to ne mazāk leģendārajiem autoriem), kuri vēl tikai gaida savu ekranizāciju. Bet kas mūs gaida filmā? Brālis pret brāli, supervaronis pret supervaroni šajā episkajā cīņā par taisnību un supervaroņu piespiedu reģistrāciju (īpaši pēc “Ultrona laikmeta” notikumiem). Pretējās ierakumu pusēs – Kaptenis Amerika Stīvs Rodžerss un Dzelzs vīrs Tonijs Stārks, kā arī Ziemas kareivis, Vanagacs, Melnā atraitne un Sārtā ragana, Pepera Potsa, Skudrcilvēks un citi iemīļotie varoņi, kuru rindas tiks pamatīgi paretinātas pirms lielā notikuma “The Avengers: Infinity War” (divās daļās). Uzmanību – pirmo reizi Marvel filmu pasaulē arī Melnā pantēra (Čadviks Bosmans) un Zirnekļcilvēks (Toms Holands)!

Tas būs kaut kas, un vēl – tapēc filmu skatīsimies ForumCinemas SCAPE zālē un ar Dolby Atmos skaņu! Ļoti gaidam Jūs šī gada 28. aprīlī, k/t “Kino Citadele” SCAPE Auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: DRĪZ!
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/516420285185049/