Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Karš pret visiem”!

05.10.2016

Šī gada 12. oktobrī 19:00 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss gada negantākajai melnajai komēdijai “Karš pret visiem” (“War on Everyone”)!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/253585/

Kino mūs ir izlutinājis ar asa sižeta komēdijām par policistiem-partneriem, kuri iekuļas dažādās nepatikšanās. Šķiet, ka šis koncepts ir piedzīvojis visa veida žanrus, varoņus un notikumus – no “Nāvējošā ieroča” līdz “Sastrēgumstundai” – un mūs vairs nevar pārsteigt. Kļūda! Kad viss jau redzēts, nāk skābais pārītis no “Karš pret visiem”, un, ticiet mums, tādus policistus jūs vēl nebūsiet redzējuši:

Korumpētu policistu pārītis nekautrējas izmantot šantāžu un fizisku iespaidošanu pret jebkuru, kurš iedrošinās viņiem pāriet ceļu. Bet kas varētu notikt, ja kādreiz “sliktie policisti” mēģinātu iebiedēt kādu, kurš ir vēl bīstamāks par viņiem abiem? 

Galveno lomu atveidotāji šoreiz ir trāpījuši desmitniekā – nopelniem bagātais vampīrs, Tarzāns un Dereka Zūlandera kādreizējais sabiedrotais Aleksandrs Skarsgārds ne tikai seksīgi izskatās, bet, izrādās, ir dzimis komiķis (turpat kopā ar Krisu Hemsvortu un Čaningu Teitumu). Bet meksikāņu izcelsmes aktieris Maikls Penja ir uzbūvējis karjeru no pieklājīgiem un pat nedaudz kautrīgiem personāžiem – tēls, kuru viņš šajā filmā ar lielāko prieku saspārda lupatās!

Harizmātiska galveno varoņu saspēle, sulīgi un prātā paliekoši dialogi, melnais humors zirga devās, nedaudz apšaudes un, protams, mīlestība, bet tam visam apakšā atsevišķs ironijas slānis par to, ko šajā dzīvē drīkst, ko nedrīkst, bet ko tomēr drīkst, ja ļoti gribas, – vai tas nav tas, par ko ikdienā domājam? To visu mums piedāvā “The Guard” un “Calvary” režisors un scenāriju autors Džons Maikls Makdona (“Reiz Brīgē” Makdona brālis), kuram šī būs pirmā filma bez Īrijas vai Brendana Glīsona – laiks jauniem varoņiem un jaunām virsotnēm!

Ļoti gaidām jūs šī gada 12. oktobrī 19:00 k/t “Kino Citadele” 13. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/253585/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1286750171336627/