Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Mūmiju”

20.05.2017

Šī gada 8. jūnijā 18:30 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā”, “UzKino” un “Cēsu alus” rīkotais pirmizrādes seanss piedzīvojumu filmai “Mūmija” (“The Mummy”), kura uz lielajiem ekrāniem atgriezīs leģendāros studijas Universal mošķus!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/268730/

Negadās bieži, kad mūsu acu priekšā (at)dzimst jauna pasaule, un vai ir vēl kāda pasaule ar bagātākiem ciltsrakstiem nekā studijas “Universal” “Monstru pasaule”? Drakula, Frankenšteins, Vilkatis, radījums no Melnās lagūnas un, protams, Mūmija mūsu kolektīvajā apziņā iesakņojusies tieši no “Universal” filmām – 1932. gadā kā Boriss Karlovs, bet mūsdienās kā talantīgā Sofija Butella (“Kingsman”). Brendans Freizers šoreiz paliek malā, jo jauno laiku Mūmiju mednieks ir pats… Toms Krūzs:

Kādas slepenas operācijas laikā tiek uzietas Ēģiptes faraona meitas Amanetas kapenes, un operācijas dalībnieki tā atbrīvo vēl nepieredzētu spēku un ļaunumu. Pēc gadu tūkstoša Amaneta atkal atgriežas pasaulē, lai beidzot atgūtu to, kas pieder viņai… No Tuvo Austrumu svelošajiem tuksnešiem līdz noslēpumainiem labirintiem, kas apslēpti zem mūsdienu Londonas, piedzīvojumi turpināsies ar jaunu sparu!

Nolemjot uz lielā ekrāna atdzīvināt “Monster Universe”, studija “Universal” ar darbiem, nevis vārdiem paziņo, ka mūs gaida tikai AAA līmeņa izklaide, un nauda šim netiks žēlota. Satiksim gan pasaules lielāko kinozvaigzni Tomu Krūzu, kuram uzticēts iesākt jauno filmu sēriju, gan Raselu Krovu kā doktoru Džekilu (un misteru Haidu) šajā un drīz arī savā filmā. Tikmēr Džons Speits (“Passengers”, “Doctor Strange”) un Kristofers Makvorijs (“The Usual Suspects”) piestrādāja pie filmas scenārija, un vēl tam visam pa virsu – apjomīgā “Universal” sapņu fabrikas jauda!

Pirms filmas, protams, parunāsim par to, kā radās un kur iet “Universal Monster Universe”, un atsevišķi aplūkosim arī tās spilgtākos pārstāvjus, baudīsim “Cēsu alus” sarūpētos dzērienus un novērtēsim Harija Grundmaņa īpaši šim pasākumam radīto plakātu. Un tad jau arī pienāks laiks “Mūmijai”! Pēc filmas tiekamies “Vertigo” bārā kinoteātra 6. stāvā uz kādu dzērienu un saturīgu sarunu par nupat redzēto!

Ļoti gaidām jūs šī gada 8. jūnijā 18:30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/268730/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1874977619457307/