Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Pa asmeni skrejošais 2049”

02.10.2017

Šī gada 5. oktobrī k/t “Kino Citadele” notiks īpašais “Kinoblogeri piedāvā”, “Acme Film Latvija” un “Cēsu alus” pirmizrādes seanss vienai no visu laiku gaidītākajām filmām kino vēsturē, leģendārās Ridlija Skota filmas “Pa asmeni skrejošais” turpinājumam “Pa asmeni skrejošais 2049” (“Blade Runner 2049”)!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/br2049

All those moments will be lost in time, like tears in rain…

Tā mēs domājām, kad vēl pagājušogad skatījāmies izcilo “Blade Runner” uz lielā k/t Kino Citadele ekrāna īpašajā “Kinoblogeri piedāvā” seansā, bet dzīvei bija savi plāni – viens no interesantākajiem mūsdienu režisoriem Denī Vilnēvs (“Sicario”, “Prisoners”, “Arrival”) jau šoruden mums piedāvās pavisam īstu turpinājumu ar pavisam dzīviem Raienu Goslingu un Harisonu Fordu (un Džaredu Leto, un Deivu “Draksu” Batistu, un Robinu Raitu, un…). Filmu producē pats Ridlijs Skots, kurš pieskatīs, lai viss ir “kā nākas”. Ar Denī – būs:

Trīsdesmit gadus pēc pirmās filmas notikumiem jaunais “pa asmeni skrejošais” policists K atklāj ilgi glabātu noslēpumu, kas var pārvērst totālā haosā to, kas vēl atlicis no sabiedrības. K atklājums liek viņam uzmeklēt bijušo policistu Riku Dekardu, kurš jau 30 gadus ir pazudis bez vēsts.…

Trīsdesmit gadi uz ekrāna, trīsdesmit pieci gadi dzīvē – tieši tik ilgs laiks bija nepieciešams, lai izveidotu filmas turpinājumu, bet šo gadu laikā “Blade Runner” no salīdzinoši dārgas neveiksmes ir kļuvusi par kulta filmu, vispārēji atzītu klasiku un pat zinātniskās fantastikas etalonu, kurš iedvesmojiss neskaitāmus citus darbus un autorus! Tieši tādēļ pirms filmas parunāsim par to, kādu nospiedumu popkultūrā ir atstājis “Pa asmeni skrejošais”, un ko mums ar to visu iesākt. Kā arī ekskluzīvi uz lielā ekrāna – “Blade Runner 2049” īsfilmas no režisora Lūka Skota, kuras patīkami iesildīs (ja to vēl nebūs paspējis izdarīt Cēsu alus) pirms pamatēdiena!

Tiekamies k/t Kino Citadele SCAPE zālē ceturtdien, 5. oktobrī 22:30, filmas sākums 23:00 (beigas ap 01:45)!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/276738/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/355409621507992/