Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Pludmales patruļa”

12.06.2017

Vasara sākas ar “Pludmales patruļu” jeb “Baywatch”! Šī gada 15. jūnijā 18:30 k/t “Kino Citadele” ar Kinoblogeru, “UzKino” un “Cēsu alus” dalību notiks īpašais pirmizrādes seanss vasaras karstākajai komēdijai!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/baywatchkb

Kad aiz loga ir tas, kas ir aiz loga, un Latvijas vasara nekādi nesākas, tik ļoti gribas kaut ko siltu, saulainu un, vēlams, pludmalē… vārdu sakot, “Pludmales patruļu” (“Baywatch”)! Dveins “Klints” Džonsons, Gada cilvēks visos iespējamajos topos, un visu pasaules sieviešu (un arī dažu vīriešu) elks Zaks Efrons apvienojas ar apburošākajām aktrisēm abās okeāna pusēs, lai sagādātu mums ikoniskā TV seriāla pilnmetrāžas versiju! Krāšņa, saulaina, neprātīga un neticami smieklīga (kā arī viegli neķītra – filmas vecuma ierobežojums ir “bērniem līdz 16 neiesakām”), “Pludmales patruļa” aizpildīs saules trūkumu un iezīmēs vasaras iestāšanos:

Klusā okeāna piekrastē katru dienu dežūrē pludmales patruļas komanda – viņu galvenais uzdevums ir gādāt par atpūtnieku drošību. Mičs (Dveins Džonsons) – pieredzējušākais no glābējiem kopā ar jauno kolēģi Metu (Zaks Efrons) nejauši atklāj, ka pludmales nākotne ir apdraudēta – to plāno pārņemt ietekmīga naftas kompānija… 

Par izklaidēm pirms seansa rūpēsies Kinoblogeri, balvas piedāvās “UzKino”, bet par īpaši pacilātu garastāvokli rūpēsies “Cēsu alus” un viņu jaunais, vasarīgais dzēriens “Crispy Apple”. Un, protams, pārsteigumi – kur tad bez tiem! Ļoti gaidām jūs šī gada 15. jūnijā 18:30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

“Dress code”: sarkani šorti, peldkostīmi un pludmales garastāvoklis! Vislabāk (vai arī vismazāk) apģērbtos gaida pārsteiguma balvas!”

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/269798/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/355648088135657/