Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Predator”

21.11.2017

Šī gada 22. decembrī 18.30 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” un “Cēsu alus” īpašais seanss leģendārajai grāvējfilmai ar Arnoldu Švarcenegeru galvenajā lomā – “Plēsoņa” (“Predator”)!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/dillon

Turpinot pērn ar “Komando” iesākto tradīciju, Kinoblogeri un “Cēsu alus” aicina iesildīt Ziemassvētkus ar vēl vienu iemīļotu Arnolda Švarcenegera grāvēju uz lielā ekrāna – un diez vai ir kāda visā pasaulē vēl mīlētāka filma par “Plēsoņu” (jo “Terminatorus” mēs skatījāmies pirms pāris mēnešiem). Kurš gan varēja iedomāties, ka kopš filmas iznākšanas ir pagājuši jau… 30 gadi! Tas nozīmē, ka ir izcils iemesls kārtīgām kinosvinībām:

Dienvidamerikas džungļos partizāni notriec ASV helikopteru. Centrālā izlūkošanas pārvalde tam palīgā nosūta īpašo uzdevumu vienību pulkveža Dača vadībā. Šī elitārā specvienība nepazīst baiļu, un nav uzdevuma, kurš tai nebūtu pa spēkam. Tomēr, nonākot uzdevuma vietā, tā saprot, ka situācija ir pavisam cita, bet tā ir mazākā no viņu problēmām – džungļos slēpjas kaut kas neredzams un ārkārtīgi bīstams, un Dača komanda no medniekiem kļūst par medījumu…

“Kinoblogeri piedāvā” seansi vienmēr sola līksmību un labi pavadītu laiku, tādēļ gada izskaņā mēs izpriecāsimies pēc pilnas programmas – nobaudīsim mūsu lieldrauga “Cēsu alus” sarūpētos gardumus, iepazīsimies ar filmas tapšanas vēsturi vienā episkā prezentācijā, un gan jau arī Harijs Grundmanis būs sarūpējis kādu fantastisku plakātu, kuru paķert līdzi uz mājām pēc seansa, lai atcerētos vecos labos laikus, kad zāle bija… STOP! 

Pēc filmas tiekamies “Vertigo” bārā kinoteātra 6. stāvā uz kādu dzērienu un saturīgu sarunu par nupat redzēto! Filmu skatīsimies ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Ļoti gaidām jūs šī gada 22. decembrī 18.30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/279409/1172/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/268998480182539/