Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Rēgs bruņās”

17.03.2017

Šī gada 31. martā Kinoblogeri, Acme Film Latvia un Cēsu alus aicina uz kulta mangas “Rēgs bruņās” (“Ghost in the Shell”) lielbudžeta Holivudas ekranizāciju. Galvenajā lomā – neatvairāmā Skārleta Johansone!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/gitskb

Ko tik nemīl ekranizēt Holivudā – pašsaprotami grāmatas, visa veida vajadzīgos un nevajadzīgos komiksus, vecus un marginālus TV seriālus, rotaļlietu personāžus un pat atrakciju parku karuseļus (un mēs to visu skatāmies). Bet kas līdz šim nav figurējis producentu uzmanības lokā, ir manga/anime… līdz šim brīdim, jo klāt ir pirmā lielbudžeta (megabudžeta) mangas ekranizācija, “Ghost in the Shell”. Balstīta uz mangu, pilnmetrāžas anime, OVA un… kas, ko un ar ko, to visu mēs izstāstīsim pirms seansa:

Majore, kas apvieno sevī kiborgu un cilvēku, vada elitāru īpašo uzdevumu vienību, kas atrodas kompānijas “Hanka Robotics” pakļautībā. Tās uzdevums ir apturēt bīstamākos noziedzniekus un teroristus, taču ir kāds ienaidnieks, kura vienīgais mērķis ir iznīcināt “Hanka Robotics” kibertehnoloģiju sasniegumus…

Šo vispusēji riskanto projektu uz saviem trauslajiem pleciem tur, iespējams, vienīgā mūsdienu aktrise, kas organiski izskatās gan supergrāvējos (“Lucy”, Marvel komiksfilmas), gan komēdijās – vienlaikus šarmantā un nāvējošā Skārleta Johansone! Un, ja Marvel nedod Scar-Jo izpausties, viņa meklē citus ceļus – starp “Atriebējiem” un “Pilsoņu karu” uzņemtajā filmā viņai beidzot būs vadošā (netraucēs ne Tonijs, ne Kapteinis) loma.

Un tur būs, ko redzēt – režisors Rūperts Sanderss (“Snow White and the Huntsman”, bet, galvenais, visi pasaules stilīgākie reklāmas rullīši) ir sagatavojis mums kino agrāk neredzētu nākotnes Tokiju, un, par cik oriģinālo “Ghost in the Shell” vizuāli apzaga visi, sākot ar “The Matrix” un beidzot ar [ielieciet paši], tad šoreiz ar pliku oriģināla vizualizēšanu nepietika, bija jādomā kas savs, jauns un neredzēts!

Pēc filmas tiekamies “Vertigo” bārā kinoteātra 6. stāvā uz kādu dzērienu un saturīgu sarunu par nupat redzēto! Gaidīsim jūs šī gada 31. martā 18:30 k/t “Kino Citadele” SCAPE. Auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/gitskb
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1460625707283980/