Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Taisnības līga”

10.11.2017

Šī gada 15. novembrī k/t “Kino Citadele” notiks Kinoblogeru, “ACME Film Latvija” un “Cēsu alus” īpašais pirmizrādes seanss gaidītajai komiksfilmai un vienam no gada kino notikumiem, grāvējam “Taisnības līga”!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/justice

Betmens. Brīnumsieviete. Zibsnis. Akvamens. Kiborgs. Un, protams, arī Supermens, kura nāve ir pasludināta krietni pāragri, – komiksu lasītāju un arī kino skatītāju jau gadu desmitiem iemīļotie varoņi ne vienu vien reizi (kāds – vienu) un ar mainīgiem panākumiem ir priecējuši mūs uz lielajiem un mazajiem ekrāniem, bet vēl nekad tie nav bijuši redzami kopā. Gaidītā komiksfilma “Taisnības līga” beidzot labos šo kļūmi, un visi “DC Comics” fani un vienkārši interesenti mums piekritīs – sen jau bija laiks:

Pēc Supermena nāves viss ir mainījies. Zemei draud līdz šim neparedzētas briesmas, un Betmens ir nolēmis apvienot supervaroņus kopīgai cīņai pret šo ļaunumu. Bet tas nebūs tik vienkārši, kā viņam šķiet. Katrs no tiem ir citāds, un visi tik vienkārši nepieņems Betmena aicinājumu. Turklāt būs jau par vēlu, lai glābtu cilvēkus no tuvojošās katastrofas…

Protams, ka ceļš līdz “Taisnības līgai” bija garš un sarežģīts, kā zināms jebkuram kino fanam, – filmas ceļā gan “Betmens pret Supermenu” (un atsauksmes par to), gan arī “Brīnumsieviete” (un atsauksmes arī par to), gan arī režisora nomaiņa pēcapstrādes procesā, kur filmu pameta Zeks Snaiders (“Man of Steel”, “BvS”), bet tai pievienojās Džoss Vīdons (“The Avengers”, “Serenity”). Kas no tā visa būs sanācis, ir gandrīz vai gada kino intriga, bet viens ir skaidrs – jebkādas cerības vai gaidas vislabāk ir atstāt aiz zāles durvīm, lai varētu pilntiesīgi izbaudīt to, ko komiksu fani ir gaidījuši vismaz pēdējos 40 gadus!

Vēl viena krāšņa, vērienīga un, galvenais, izklaidējoša un cerību sniedzoša komiksfilma ir tieši tas, kas mums šobrīd ir vajadzīgs! Ļoti gaidām jūs šī gada 15. novembrī 18.30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/justice
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/216829818724087/