Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Tors: Ragnarjoks”

18.10.2017

Šī gada 26. oktobrī 18.30 k/t “Kino Citadele” notiks Kinoblogeru, “Labs Kino” un “Cēsu alus” īpašais pirmizrādes seanss gaidītajai “Marvel” komiksu kinopasaules filmai “Tors: Ragnarjoks” (“Thor: Ragnarock”)!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/ragnarok

“Marvel Studios” filmas pēdējā laikā birst kā no pārpilnības raga, un, nē, tā nav tikai sajūta – 2017. gadā studija pirmo reizi izlaida trīs filmas gadā (“Galaktikas sargi 2”, “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās” un šī notikuma vaininieks), līmeni, kuru ir plānots saglabāt arī turpmāk. “Tors: Ragnarjoks” ir šī varoņa soloseriāla trešā un, kā baumo, noslēdzošā daļa, kura mums sola šādus notikumus:

Atgriezies Asgardā, lai atrastu noslēpumaino ienaidnieku, kurš meklē Bezgalības akmeņus, Tors uzzina, ka viņa brāļa Loki rīcība ir pietuvinājusi karaļvalsti briesmīgam notikumam – Ragnarjokam. Leģenda vēsta, ka tas nozīmē pēdējo kauju, pēc kuras Asgarda tiks iznīcināta. Toram nāk palīgā Halks, un viņiem abiem būs lemts sastapties aci pret aci ar visu deviņu pasauļu ļaunāko ienaidnieku…

Kas mums te ir? Trešais “Tors”, kuru it kā mierīgi varētu “izlaist”, ja vien ne… Par ko mēs te vispār runājam – atlieciet tirināšanos, jo mūsu priekšā ir jaunākā režisora Taikas Vaititi (“What We Do in the Shadows”, “Hunt for the Wilderpeople”) filma, un superīgas sagadīšanās rezultātā tas arī ir milzu komiksu supergrāvējs ar Toru un… Halku galvenajās lomās! Kosmosā!! Ar Džefu Goldblūmu un Keitu Blanšetu pirmās “Marvel” superļaundares lomā!!!

Izsaukuma zīmes ir izsmeltas, bet entuziasms par šo projektu ne. Pēc visai drūmā un standartizēti klišejiskā otrā “Tora” sērija veic strauju pagriezienu pretī komēdijai, “buddy movie” (Tors un Halks), nevaldāmai iztēlei un pilnīgi neprātīgam kosmiskajam ļembastam ar starpzvaigžņu gladiatoru cīņām un galaktiskiem dēmoniem (Dormammu nobāl). “Galaktikas sargu” režisors Džeimss Ganns savā “Facebook” lapā apgalvo, ka viņa kosmisko dibencaurumu piedzīvojumi salīdzinājumā ar šo ir dokumentālā filma.

Pārbaudīsim paši jau pavisam drīz – gaidām jūs šī gada 26. oktobrī 18.30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/rus/Websales/Show/277517/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1919870128241074/