Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Triple 9”

23.02.2016

PAPILDINĀTS:
Noskaties īpašo pirms-filmas prezentāciju “LMT.Straume” interneta vietnē:

Triple 9

Šī gada 3. martā k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” un Cēsu alus īpašais pirmizrādes seanss gada skarbākajam un neparedzamākajam trillerim “Trauksmes signāls 999” (Triple 9)!

Supervaroņi uz ekrāna un dzīvē, Kventins, Leonardo un visi pārējie – cik var? Un cik vēl būs! Tādēļ “atelpai” no lielajiem dūžiem kopā noskatīsimies ko mazāku, niknāku un arī ambiciozāku, jo, tāpat kā filmas varoņiem, “Trauksmes signālam 999” nav ko zaudēt, bet ir viss, ko piedāvāt – labākajās “Heat” un “The Town” tradīcijās:

Plānojot lielu aplaupīšanu, policisti izšķiras novākt vienu no saviem kolēģiem – jauniņo Krisu, kura tēvocis ir seržants Džefrijs, kurš izmeklē policijas sakarus ar mafiju. Plāns ir perfekts: pāris korumpētu policistu vienā pilsētas malā nonāvē Krisu un pa rāciju pārraida nosacīto kodu 999 (policista slepkavība). Kad policijas vienība dodas uz nozieguma vietu, pārējie noziedzīgā grupējuma dalībnieki citā pilsētas malā mierīgi īsteno savu nodomu. Taču pēc plāna pirmās daļas izgāšanās pilsētā iet vaļā īsta elle…

Filmas aktieru ansamblis liek siekaloties jebkuram kinomānam, jo to ir fiziski grūti izlasīt līdz galam – Vudijs Harelsons, Keisijs Afleks, Entonijs Mekijs, Normans Rīduss (!), Ārons Pols, kā arī Benedikta Kamberbača konkurents visgrūtāk izrunājamo vārdu topā, Čuvitels Edžiofors un pati Keita Vinsleta cietsirdīgas krievu mafijas (!) bosenes lomā! Režisors Džons Hilkouts nedzen jokus – to apliecinās visi, kas redzējuši viņa skarbos vesternus “The Proposition”, “The Road” un “Lawless” un ar nepacietību gaida viņa jaunāko veikumu!

Pirms filmas atcerēsimies labākos žanra pārstāvjus, par kuriem Sergejs Timoņins būs sagatavojis daudzus mazāk zināmus vai vispār nezināmus faktus! Ļoti gaidām jūs šī gada 3. martā 18:30 k/t “Kino Citadele” 11. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/238372/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1707266169491920/

Un arī atsauksmes: