Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Vilcienvakte”

03.01.2017

Kinoblogeri un “Cēsu alus” piedāvā režisora Denija Boila kulta filmu “Vilcienvakte” (“Trainspotting”) vienā ekskluzīvā seansā uz lielā ekrāna!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/trainspotting

Izvēlies dzīvi. Izvēlies darbu. Izvēlies karjeru. Izvēlies ģimeni. Izvēlies veļasmašīnas, izvēlies auto, izvēlies sēdēt uz dīvāna un skatīties prātu notrulinošas un garu iznīcinošas TV spēles, stūķēdams mutē sūdīgu barību pa taisno no pakas. Izvēlies pamazām sapūt, apčurāties un apdirsties savās mājās, kļūstot par baigo apgrūtinājumu tiem durnajiem, savtīgajiem smerdeļiem, kurus pats esi uztaisījis. Izvēlies lielo ekrānu. Izvēlies Kinoblogeru seansu!

Gaidot visu veco narkomānu atgriešanos filmā “T2: Trainspotting”, aicinām vēlreiz (kādam – pirmoreiz) uz lielā ekrāna noskatīties režisora Denija Boila kulta filmu, kura reiz aizsāka to visu, – “Vilcienvakte” (“Trainspotting”). Vai arī lai pārliecinātos, ka filma joprojām ir tikpat ņipra un enerģiska, kādu to atceramies:

Edinburga. Marks Rentons visiem spēkiem cenšas izlauzties no savas visa veida narkotiku, neprātīgo ballīšu un puskriminālo izdarību ikdienas un pat uz brīdi pārvācas uz Londonu, taču viņa drauģeļi Denijs, Saimons un Frēnsiss atkal un atkal ievelk viņu reibinošajā mutulī. Viena no 90. gadu spilgtākajām britu filmām, balstīta uz Ērvina Velša tāda paša nosaukuma kulta romānu.

Pirms filmas “Cēsu alus” cienās mūs ar saviem gardumiem, bet Kinoblogeri parūpēsies par atraktīvu un filmai atbilstošu ievadu (bet neaizrausimies). Pēc filmas tiekamies “Vertigo” bārā kinoteātra 6. stāvā uz kādu dzērienu un saturīgu sarunu par nupat redzēto! Filmu skatīsimies ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Iesāksim kino gadu labi – ļoti gaidām jūs šī gada 13. janvārī 18:30 k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/trainspotting
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/743280129158522/