Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “X-Cilvēki: Apokalipse”!

01.05.2016

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/242215/

Tikko esam atvilkuši elpu no Betmena/Supermena un “Pilsoņu kara”, kā… klāt ir X-cilvēki un kārtējais savstarpējais grautiņš, kurš sižetiski turpina “Zudušās nākotnes dienu” notikumus, bet faktiski – kurš vispār vēl spēj izsekot līdzi? To saprot arī “X-Men” filmu veidotāji un velk ārā savu draudīgāko ieroci – nē, šoreiz tas nebūs Hjū Džekmens (kuru gaidām nākamgad ar noslēdzošo “Vilknadzi”), bet gan pats Apokalipse, jeb “X-cilvēku” pasaules vecākais un spēcīgākais ļaundaris, kuru filmā atveidos talantīgais aktieris Oskars Aizeks:

Kopš civilizācijas aizsākumiem viņš tika pielūgts kā dievs. Apokalipse – pirmais un visvarenākais no mutantiem, kura dusmas nozīmētu neizbēgamu bojāeju ne tikai visiem mutantiem, bet arī cilvēku rasei. Atgriezies pēc tūkstošiem gadu prombūtnes un vīlies visā šobrīd notiekošajā, Apokalipse ir nolēmis sapulcināt pašus spēcīgākos mutantus, lai radītu jaunu pasaules kārtību atbilstoši savai pārliecībai, ka ir jāizdzīvo tikai stiprākajam…

Noslēdzošā jauno laiku “X-cilvēku” filmu triloģijas (“First Class”, “Days of Future Past”) daļa, kurā, kā ierasts, atrisināsies gandrīz viss, varoņi kritīs un augšāmcelsies, bet nekas vairs nebūs kā iepriekš. Ierindā atgriezīsies Maikls Fasbenders, Džeimss Makavojs un Dženifera Lourensa, tiem piebiedrosies aktuālais un jau pieminētais Oskars Aizeks (“Ex Machina”, “Star Wars: The Force Awakens”), kā arī jaunpienācēji Sofija Tērnere (“Game of Thrones”) un Olīvija Manna. Pie stūres, kā jau ierasts, sērijas ilggadējais režisors Braiens Singers (“X-Men”, “X2”, “Days of Future Past”), bet īpašu smeķi šai daļai piešķir fakts, ka tā norisināsies spilgtajos 80-tajos – gaidām tematisku skaņas celiņu!

Ļoti gaidām jūs šī gada 18. maijā 18:30, k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/242215/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/203876503286483/

Un te arī atsauksmes no seansa – mēs visi bijām ĻOTI patīkami pārsteigti: