Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Dolāru triloģiju”!

02.09.2016

“When you have to shoot, shoot. Don’t talk.”
– Tuco

Un Kinoblogeri šaus ar’, pareizāk būs teikt – bliezīs ārā pilnu aptveri, pasludinot šo par VESTERNU RUDENI! Ambīcijas nekad nav bijusi mūsu problēma, tāpēc solītā “The Good, the Bad and the Ugly” skatīšanās pārauga trīs filmu seansos – protams, uz lielā ekrāna! Jo vesternu nekad nevar būt par daudz, vai ne? Vēlreiz (kādam arī pirmoreiz) noskatīties leģendāro Serdžio Leones spageti vesternu triloģiju ar neatvairāmo Klintu Īstvudu uz lielā ekrāna? Bet, protams, kāda runa! Jaunāko laiku kulta klasika “Gausie rietumi” (“Slow West”) ar Maiklu Fasbenderu galvenajā lomā uz lielā ekrāna? Dodiet tūlīt pat:

Citiem vārdiem sakot – pulējiet savus zābakus un tīriet hūtes, sieniet laso, bet revolverus gan atstājiet mājās, jo mūs gaida neaizmirstams kino mēnesis Mežonīgo rietumu un skarbo kovboju pavadībā. Septembra plāns ir:

9. septembris:
“A Fistful of Dollars” (“Per un pugno di dollari”)
Itālija/Spānija/Vācija, 1964. gads
Serdžio Leones variācija par Akiras Kurosavas “Yojimbo”, pirmo reizi uz ekrāna Klints Īstvuds savā ikoniskākajā lomā! Pirms filmas – kinoprojekta “Spektrs” veidotāju ievadvārdi. BIĻETES JAU PIEEJAMAS!

16. septembris:
“For a Few Dollars More” (“Per qualche dollaro in più”)
Itālija/Spānija/Vācija, 1965. gads
Serdžio Leones spageti triloģijas “vidus” filmā Īstvudam pievienojas ne mazāk leģendārais prēriju bieds Lī Van Klifs. Abiem jāapvienojas, lai apturētu vietējo bandītu… Pirms filmas – kinoprojekta “Spektrs” veidotāju ievadvārdi. BIĻETES JAU PIEEJAMAS!

30. septembris:
“The Good, the Bad and the Ugly” (“Il buono, il brutto, il cattivo”)
Itālija/Spānija/Vācija, 1966. gads.
Serdžio Leones vesterns, kuram papildus skaidrojumi nav nepieciešami, – Kventina Tarantīno un mūsu visu mīļākā filma atgriežas uz lielā ekrāna vienā unikālā seansā, restaurētā režisora versijā! Pirms filmas – režisora un vesternu eksperta Roberta Kuļenko ievadlekcija (30 min). BIĻETES JAU PIEEJAMAS!