Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Džeks Rīčers: Nekad neatgriezies”!

28.09.2016

Šī gada 20. oktobrī 18:30 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” un Cēsu alus īpašais pirmizrādes seanss gaidītajai spriedzes filmai “Džeks Rīčers: Nekad neatgriezies”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/253567/

Laiks rit savu gaitu, un lietas mainās tik ātri un bieži, ka reizēm gandrīz vai skumji paliek. Lielbritānija salauž Eiropas Savienības sirdi, Brandželīna salūst pati, bet gandrīz visu augustu līst lietus. Tāpēc ir tik patīkami atcerēties, ka pasaulē vēl tomēr ir dažas lietas, kas stingri stāv kā stāvējušas un uz kurām var nešaubīgi paļauties, – kino jomā šādu mierinājumu un solījumu par vienmēr kvalitatīvi un izklaidējoši pavadītu laiku var sniegt neviens cits kā Toms Krūzs ar savām spriedzes filmām, kuras garlaikoties neliks nekad. Tāpēc kā uzmundrinājums drūmajā rudenī nāks turpinājums Krūza 2012. gada veikumam “Džeks Rīčers”:

Toms Krūzs atgriežas Džeka Rīčera lomā! Ierodoties savā iepriekšējā darbavietā – 110. iecirknī -, Rīčers uzzina, ka cilvēks, kurš savulaik palīdzēja viņam nenokļūt nopietnās nepatikšanās, – majore Sjūzena Tērnere – pirms pāris dienām arestēta uz aizdomu pamata par apjomīga kukuļa saņemšanu. Un viņš pats tiek apsūdzēts slepkavībā, kas izdarīta pirms 16 gadiem. Dīvaina sagadīšanās vai smalki izplānota sazvērestība? Zinot Džeku Rīčeru, nav šaubu, ka viņš ir gatavs uz visu, lai noskaidrotu patiesību… Filmas pamatā – Lī Čailda romāns “Never go back”.

Priekšstatu par to, kāds ir Toma Krūza atveidotais Džeks Rīčers, mēs, protams, guvām jau pirmajā filmā, bet tiem, kam ir vēlme iepazīties ar Lī Čailda radīto varoni viņa sākotnējā – grāmatas – formā, priekšā ir diezgan nopietns uzdevums – kopumā Čails ir sarakstījis jau 20 (!) grāmatas par šo varoni, turklāt šā gada novembrī ir paredzēts izdot jau 21. veikumu. Nemaz nerunājot par dažādiem īsajiem stāstiem un citiem materiāliem (starp citu, Rīčera faniem un completists der izlasīt Stīvena Kinga “Under the Dome”, jo arī tur pēkšņi parādās Džeks!). Turklāt tiem, kuri vēlas pirms filmas noskatīšanās iepazīties ar attiecīgo grāmatu, nāksies pasteigties, jo “Never Go Back” ir 18. sērijas grāmata. Bet, ja to darīt negribas, tad par autoru un viņa radīto varoni uzzināsim prezentācijā pirms seansa!

Pirmās filmas režisors Kristofers Makvorijs vadības grožus šoreiz ir nodevis Edvarda Cvika rokās (“Legends of the Fall”, “Blood Diamond”), kurš jau reiz ar Krūzu ir sadarbojies 2003. gada filmā “The Last Samurai”. Bet uz ekrāna Krūza partneres lomā šoreiz redzēsim Robinu Kobiju Smoldersu (“How I Met Your Mother”, “The Avengers”).

Džeks Rīčers atgriezīsies šī gada 20. oktobrī 18:30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/253567/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/766582443445441/