Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus piedāvā “Sveicināts, cēzar!”

08.02.2016

PAPILDINĀTS:
Noskaties īpašo pirms-filmas prezentāciju “LMT.Straume” interneta vietnē:

hail-caesar

Šī gada 17. februārī 19:20 k/t “Kino Citadele” notiks Kinoblogeru un Cēsu Alus īpašais pirmizrādes seanss brāļu Koenu jaunākajai komēdijai “Sveicināts, cēzar!”! Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/237460/

Prieks, kur tu rodies – kinoteātros jau atkal mūs sagaida jauns, intriģējošs un pavisam noteikti lielisks veikums no Ītana un Džoela Koeniem! Un, jā, par lieliskumu esam droši – vai tad ar brāļiem var būt citādi? Tieši viņi ir tie, kas mums ir sagādājuši tādas filmas kā The Big Lebowski”, No Country for Old Men”, Fargo”, True Grit”, Inside Llewyn Davis” – varētu turpināt vēl un vēl (izliksimies, ka neatceramies Ladykillers”). Ar “Hail, Caesar!” ir atgriezušies komēdijas lauciņā, ko nebijām redzējuši kopš 2008. gada veikuma Burn After Reading” – šoreiz uzmanības centrā Holivuda pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados ar visām no tā izrietošajām sekām:

Edija Menoksa darbs ir sekot Holivudas zvaigznēm un, vajadzības gadījumā, izpestīt no nepatikšanām – atbrīvoties no kompromitējošiem foto, atrisināt neveiklas situācijas un par visiem zvaigžņu pārkāpumiem ziņot filmu studijai. Un tad kādā saulainā dienā no uzņemšanas laukuma tiek nolaupīts Holivudas spīdeklis Bērds Vitloks…

Hail, Caesar!” tiek saukts par turpinājumu brāļu Koenu nejēgu triloģijai” (Numbskull Trilogy”), sekojot pa pēdām “O Brother, Where Art Thou?” un “Intolerable Cruelty”. Tāpēc neviens nebūs pārsteigts par to, ka šeit mūs gaida atkalredzēšanās ar Džordžu Klūniju, kuram šī būs jau ceturtā Koenu filma. Turklāt Klūnija seja nebūs vienīgā, kas jau kādreiz ir pavīdējusi Koenu filmās – Hail, Caesar!” redzēsim arī Džošu Brolinu (No Country for Old Men”, True Grit”), Skārletu Johansoni (The Man Who Wasn’t There”), Tildu Svintoni (Burn After Reading”), Frānsisu Makdormandu (Fargo”, Miller’s Crossing”), un arī Koenu jaunpienācēji Reifs Fainss, Čanings Teitums, Džouna Hils un citi rādīs, uz ko ir spējīgi.

Pateicoties UzKino, filmu varēsim baudīt burtiski pāris dienas pēc tās pirmizrādes Berlīnes starptautiskajā kinofestivālā, un pāris dienas ātrāk, kā citi Latvijā!

Pirms filmas vēl padziļinātāk, kā šajā anonsā, iepazīsimies ar brāļu Koenu daiļradi, par atspirdzinājumu rūpēsies mūsu lieldraugs Cēsu alus, un neiztiks arī bez citiem pārsteigumiem – kā jau tas ierasts “Kinoblogeri piedāvā” seansos! Ļoti gaidām jūs šī gada 17. februārī 19:20 k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/237460/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1667738203506756/