Kino Kulta seansi

Kino Kulta pirmizrāde: “Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore”

03.03.2022

✨ Pēc tam, kad esam uzzinājuši, kur meklēt “Fantastiskās būtnes” un kādi ir Grindelvalda noziegumi, laiks noskaidrot arī Dumidora noslēpumus – “Fantastic Beasts” franšīzes trešajā un ilgi gaidītajā daļā!

⚡ Pārdzīvojusi vairākas datuma maiņas (Covid-19 dēļ), scenārija pārrakstīšanu un aktieru nomaiņu (Džoniju Depu nomainīja izcilais Madss Mikelsens), filma beidzot ir gatava nonākt pie skatītājiem – šoreiz gan apciemosim Cūkkārpu, gan arī tuvāk iepazīsim dažus jau iemīļotus “Wizarding World” personāžus).

Profesors Baltuss Dumidors zina, ka bīstamais tumšais burvis Gelerts Grindelvalds plāno pārņemt burvju pasauli. Nespējot viņu apturēt viens pats, viņš uztic magizoologam Tritonam Skamanderam vadīt bezbailīgu burvja, raganas un kāda drosmīga vientiešu maiznieka komandu bīstamā misijā, kur viņi sastopas ar senām un jaunām būtnēm un iekļūst sadursmēs ar Grindelvalda pieaugušo sekotāju pulku. Cik ilgi Dumidors spēs turēties viņam pretī?

Uz tikšanos fantastiskajā “Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore” pirmizrādē ceturtdien, 14. aprīlī, plkst. 19.00 k/t “Kino Citadele” ISENSE zālē!

Biļetes: kinokults.lv/beasts3


Bet tikmēr neaizmirstam, ka iepriekšējās divas “Fantastisko būtņu” daļas gaidīs jūs īpašos seansos uz LIELĀ ekrāna!

✨ “Fantastic Beasts and Where to Find Them” 9. un 12. aprīlī, BIĻETES: kinokults.lv/beasts

✨ “Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald” 10. un 13. aprīlī, BIĻETES: kinokults.lv/beasts2

Biļetes uz šiem seansiem par īpašām cenām – tikai EUR 4,99!