Kino Kulta seansi

“Kino Kults” un “VLG Filmas” aicina uz “Palm Springs”

"Kino Kults" un "VLG Filmas" ielūdz uz nebeidzamu ballīti īstā Kalifornijas stilā vienā no šī gada izcilākajām un asprātīgākajām komēdijām "Pālmspringsa" ("Palm Springs") jau 11. augustā kinoteātrī "Kino Citadele"!

04.08.2020

“Kino Kults” un “VLG Filmas” ielūdz uz nebeidzamu ballīti īstā Kalifornijas stilā vienā no šī gada izcilākajām un asprātīgākajām komēdijām “Pālmspringsa” (“Palm Springs”) jau 11. augustā kinoteātrī “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: seanss 11.08. plkst. 18.30: ej.uz/palm-springs-1, seanss plkst. 21.15: ej.uz/palm-springs-2 

Nu tad beidzot pēc ilgāka laika pārtraukuma ir arī kārtīgs iemesls sarīkot ierasto “Kino Kulta” pirmizrādi kādai jaunai filmai – režisora Maksa Barbakova debija pilnmetrāžas kino “Palm Springs” ir jauna un svaiga variācija par “Murkšķa dienas” konceptu, šoreiz neprātīgā atkārtošanās virpulī ievelkot veselus divus personāžus Endija Semberga un Kristīnas Milioti izpildījumā, kuriem, protams, liktenis ir lēmis satikties un… tālāk tad jau redzēs!

Kalifornijas kūrorta viesnīcā notiek gatavošanās kāzām. Taču viens no viesiem visu dienu uzvedas dīvaini. Līgavas māsu Sāru pārsteidz puiša nepiespiestība un lieliskā kāzu runa. Notikumu virkne izvēršas ļoti neparasta, bet visdīvainākais ir tas, ka nākamajā rītā Sāra atkal pamostas vakardienā. Atkal ir kāzu dienas rīts, un atkal visi tām cītīgi gatavojas. Viņai atkal jāizdzīvo tā pati diena!

Filma pirmizrādi piedzīvoja Sandēnsas kinofestivālā, kur izpelnījās lieliskas atsauksmes no skatītājiem, un nu tā ir nonākusi arī līdz mums. Un, lai varētu būt droši, ka “Kino Kulta” atmosfērā “Pālmspringsā” paviesoties varēs ikviens, rīkojam uzreiz divus seansus vienā vakarā – plkst. 18.30 un 21.15 (abu norise – identiska).

Lecam iekšā laika cilpā – tiekamies filmas “Palm Springs” pirmizrādē 11. augustā plkst. 18.30 un 21.15 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/palm-springs-1 un ej.uz/palm-springs-2 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1223855694626869/