Kino Kulta seansi

Kinoteātris “Splendid Palace” un “Kino Kults” piedāvā: “Romeo + Džuljeta”

Būt vai nebūt, tāds ir jautājums.... Kinoteātris “Splendid Palace” un kinoprojekts “Kino Kults” saka “būt” un aicina nosvinēt “Splendid Palace” 95. jubilejas sezonas noslēgumu ar Šekspīra operas un kino sajūtu ballīti – “Vasaras nakts ar Šekspīru”. Lielajā zālē plkst. 19.00 skatītājus gaidīs visslavenākā Šekspīra traģēdija visneparastākajā veidolā Baza Lurmena filmā “Romeo + Juliet” (1996).

13.06.2019

Būt vai nebūt, tāds ir jautājums….

Kinoteātris “Splendid Palace” un kinoprojekts “Kino Kults” saka “būt” un aicina nosvinēt “Splendid Palace” 95. jubilejas sezonas noslēgumu ar Šekspīra operas un kino sajūtu ballīti – “Vasaras nakts ar Šekspīru”.

Lielajā zālē plkst. 19.00 skatītājus gaidīs visslavenākā Šekspīra traģēdija visneparastākajā veidolā Baza Lurmena filmā “Romeo + Juliet” (1996).

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/RomeoJuliet

Klasiskā Romeo un Džuljetas mīlasstāsta darbība ir pārcelta uz 90. gadu nogali Veronas pludmales apkaimē. Monteku un Kapuletu ģimenes jau izsenis ir bijušais naidīgas, taču kādā ballē Romeo Monteks satiek Džuljetu Kapuletu, un abi viens otrā iemīlas. Jauniešiem sava mīlestība ir jāslēpj no pārējās pasaules, jo ģimenes šādu savienību nepieļaus… 

Bazs Lurmens (“Moulin Rouge!”, “The Great Gatsby”) filmā ir saglabājis Viljama Šekspīra radītos un nemirstīgos tekstus, taču lugas darbība ir pārcelta no 16. gadsimta Veronas pilsētas Itālijā uz 20. gadsimta 90. gadu Veronas pludmali ASV. Šeit savā starpā karo bandas, zobenus ir nomainījuši šaujamieroči, bet emocijām vēl augstāku vilni liek sist skaņu celiņš, kurā dzirdamas tādas grupas kā “Garbage”, “Radiohead” un “The Cardigans”. Bet galvenajās lomās — 90. gadu (un ne tikai) siržu lauzēji Leonardo di Kaprio un Klēra Deinsa.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Emocijas, noskaņas un pārsteigumi gaidīs gan uz ekrāna, gan īpašajā pasākumā kinoteātra pagalmā, kurš uz vienu vakaru pārvērtīsies par Veronas dārzu. Skanēs mūzika, plūdīs vīns, ieraudzīsim viduslaiku tērpus un pat Šekspīra laikmeta dejas!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/RomeoJuliet 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/289935681922043/