Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, “Labs Kino” un k/t “Kino Citadele” aicina uz “A Quiet Place Part I & II” dubultseansu

“Kino Kults”, “Labs Kino” un k/t “Kino Citadele” ielūdz uz pavisam īpašu un klusu dubultseansa vakaru, kas sāksies ar filmas “Klusā pasaule” ("A Quiet Place") seansu, bet turpināsies ar “Kluso pasauli 2” (“A Quiet Place Part II”)!

26.06.2021

Pirms trim gadiem aktieris un režisors Džons Krasinskis pārsteidza kino pasauli ar savu neparasto šausmu stāstu “A Quiet Place”, kas skatītājiem lika zālēs sēdēt ar aizturētu elpu, neizdvešot ne skaņas. Filmas lieliskie panākumi nodrošināja to, ka šajā klusajā pasaulē atgriezīsimies vēlreiz stāsta turpinājumā, kas solās būt tikpat baiss un mēmi biedējošs kā pirmā daļa. Tāpēc 29. jūnijā gaidām jūs uz “A Quiet Place Part I & II” dubultseansu — divas filmas par vienas cenu, abi seansi ISENSE zālē viens pēc otra!

2018. gadā iznākušās filmas “Klusā pasaule” turpinājums. Pirmā filma iepazīstināja ar ģimeni, kura dzīvo noslēgtu dzīvi pilnīgā klusumā — nāves bailēs no ļaunuma, kas uzglūn tiem un uzbrūk pie mazākās skaņas. Ebotu ģimene turpina cīņu par izdzīvošanu pilnīgā klusumā. Piedzīvojot nāves draudus savā mājvietā, viņi ir spiesti doties tālāk ārpasaulē. Viņi dodas pretī nezināmajam, kur drīz uzzina, ka radījumi, kurus pievilina troksnis, nav vienīgie ienaidnieki, kas viņus gaida smilšu takas galā…

Vakara plāns:

  • Plkst. 18.30: “A Quiet Place” — unikāla iespēja filmu noskatīties tieši ISENSE zālē īpašā skaņas un attēla kvalitātē
  • Plkst. 20.40: “A Quiet Place Part II” pirmizrāde

Ieeja seansā tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu, vairāk informācijas: https://ej.uz/fc-covid-rules

Tikai atcerieties ievērot klusumu un piebiedrojieties mums filmu “A Quiet Place Part I & II” īpašajā dubultseansā 29. jūnijā plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/quietplace 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/2939313689639762/