Kino Kulta seansi

Riddick

02.09.2013

Prezentācija

Apraksts

Lielais kinofantastikas gads tuvojas savam loģiskajam nobeigumam – un labāko mēs esam pietaupījuši beigām! Vai vismaz tā gribētos domāt – jo šis nu būtu viens sīkvels, kuru gaidījām veselu dekādi, un nekāda vilšanās šeit nav pieļaujama!

Vīrs un vārds – nosēžoties „Fast & Furious” seriāla priekšgalā, Dīzels paslepus atmeta pa kapeiciņai no katra honorāru dolāra, tā, lai savu, pēc paša vārdiem, mīļāko personāžu varētu reanimēt tā, kā viņš to ir pelnījis. Tas būtu tumši, skarbi un bez cenzūras – bērni un mīkstsirdīgie paliek mājās, uz ballīti tiek gaidīti tikai brutāla un hardcore sci-fi cienītāji!

Filmai pie stūres ir Dīzeļa līdzgaitnieks un visu daļu autors Deivids Tuī (David Twohy), bet blakus titulvaronim darbosies raiba kosmisko algotņu komanda – gan Deivs Batista (WWE, „The Man With The Iron Fists”, gaidāmie MARVEL “Guardians of the Galaxy”), gan Keitija Sečkofa (Starbuck no jaunākās „Battlestar Galactica”), gan arī Kārls Urbāns („Dredd”) netiks aizmirsts.

Vārdu sakot, mūs gaida tāda patīkama atkalredzēšanās ar sen neredzētiem varoņiem – šādā atmosfērā arī centīsimies būvēt šo seansu, kura laikā parunāsim arī par pašu notikuma vaininieku un viņa atstāto Ridika mantojumu. Bet tikmēr velciet ārā diloģijas (nu jau triloģijas), kā arī „Escape from Butcher’s Bay” un/vai „Assault on Dark Athena” diskus un gatavojieties seansam kopā ar mums!

Tikai drosmīgājakiem! Seansu atbalsta dāvanu internetveikals LieliskaDāvana.lv, kurš īpaši Ridika konkursa (kāds šaubās, ka tāds būs?) vajadzībām piedāvā unikālu un seansam atbilstošu balvu – Šaušanu ar 3 kaujas ieročiem šautuvē “Smaragdi” (http://ej.uz/smaragdi), kur izlādēties pēc garas un nogurdinošas darba nedēļas! Balvās arī tradicionālie Harijs.lv plakāti, kā arī īpašs “Riddick” pārsteigums no šī gada Comic-Con!

Tvīti