Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Terminators”

14.08.2017

Divas no visu laiku labākajām grāvējfilmām atgriežas uz lielā ekrāna! Kinoblogeri, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” piedāvā režisora Džeimsa Kamerona tumšo nākotnes vīziju “Terminators” un “Terminators 2: Pastarā diena 3D” īpašos “Kinoblogeri piedāvā” seansos šī gada augustā.

Biļetes jau pieejamas:
“Terminators”. Sestdiena, 19. augusts, 18.30: http://ej.uz/terminator
“Terminators 2: 3D”. Piektdiena, 25. augusts, 18.30: http://ej.uz/t23d

Pelnīti uzskatītas par vienām no visu laiku ietekmīgākajām fantastikas filmām, “Terminatora” diloģija (būsim godīgi, pa īstam filmas ir tikai divas) atvēra durvis uz lielo Holivudu gan pašam Džeimsam Kameronam, kurš karjeru turpināja ar “Svešajiem”, “Titāniku” un “Avataru”, gan arī septiņkārtējam Misteram Olimpija Arnoldam Švarcenegeram, kuram šī joprojām ir karjeras spilgtākā loma un kuru visā pasaulē pazīst tieši kā Termonatoru!

Nosapņojis filmas galveno varoni karsoņa delīrijā, bijušais fūres šoferis, bet tolaik režisors-iesācējs Kamerons kvēli ķērās klāt pie filmas veidošanas, pat 1984. gadam niecīgo budžetu iztērējot specefektiem un vizuālajiem efektiem leģendārā Stena Vinstona vadībā. Iznācis bez liekas reklāmas, “Terminators” radīja kodolsprādzienam līdzīgu efektu, mainot mūsu priekšstatus par specefektiem un kinofantastiku kopumā.

1991. gada “Terminators 2: Pastarā diena” jau bija pavisam citā situācijā – nopelniem bagāts režisors un tālaika lielākā kinozvaigzne pasaulē apvienojās visu laiku dārgākajai filmai (budžets pārsniedza 100 milj. USD) un nepievīla! Neiedomājamas pakaļdzīšanās ainas, pārdomāts stāsts, lieliska aktierspēle un kārtējā specefektu revolūcija pelnīti ierindo “Terminatoru 2: Pastaro dienu” visu laiku labāko filmu slavas zālē!

Viņš solīja atgriezties, un viņš to ir izdarījis – gaidām jūs uz “Terminatora” diloģiju uz lielā ekrāna k/t “Kino Citadele”. Abas filmas skatīsimies remasterētajās versijās (otro daļu arī 3D versijā, kuru veidoja pats Kamerons) un ar subtitriem latviešu un krievu valodā!

Biļetes jau pieejamas:
“Terminators” (“The Terminator”). Sestdiena, 19. augusts, 18.30: http://ej.uz/terminator
“Terminators 2: 3D” (“Terminator 2: 3D”). Piektdiena, 25. augusts, 18.30: http://ej.uz/t23d