Kino Kulta seansi

The Hobbit: The Battle of Five Armies

05.12.2014

“Hobits: Piecu armiju kauja” ir trešā, noslēdzošā daļa episkajai filmu triloģijai, kas uzņemta pēc britu rakstnieka Dž.R.R. Tolkīna pasaulslavenā fantāzijas romāna “Hobits” motīviem, un tāpat kā iepriekšējās divas arī šo mēs skatīsimies kopā “Kinoblogeri piedāvā” seansā, kas (tāpat kā filma) solās būt patiesi episks! Bet vispirms par filmu:

 

Pēc rūķu valsts atgūšanas hobita Bilbo Baginsa, Torina Ozolvairoga un rūķu briesmu pilnie piedzīvojumi nebūt nav galā. Saniknotais pūķis Smogs izgāž savas ugunīgās dusmas uz Ezera pilsētas neaizsargātajiem iedzīvotājiem, bet Torina prātu apmiglojuši dārgumi, kuru dēļ viņš gatavs upurēt draudzību un godu. Bilbo nekādi neizdodas vest viņu pie prāta, tādēļ hobits spiests izdarīt riskantu izvēli, nenojaušot, ka tuvojas vēl lielākas briesmas – Viduszemes ļaunākais ienaidnieks Saurons nosūtījis orku leģionus uz Vientuļo kalnu…

 

Šķita, ka tik episks triloģijas noslēgums var būt tikai vienreiz (“Return of the King”), bet mēs kļūdījāmies – Pīters Džeksons un co. darīs visu, lai “Piecu armiju kauja” piešķirtu jaunu nozīmi gan vārdam “episks”, gan mūsu attieksmei pret visu “Hobitu” triloģiju (gandrīz pēdiņās). Bet mēs parūpēsimies par to, lai arī seanss būtu atbilstošs – mūsu draugi UniCon.lv sagādās satriecošu priekšnesumu Viduszemes stilā (Kostīmi! Fantāzija! Cosplay!), būs arī fotogrāfs, fotosiena un īsta kino svētku atmosfēra – ierašanās kostīmos tiks pamanīta un atbilstoši novērtēta!

 

Tikai šoreiz, tikai pēc Jūsu lūgumiem – pirmo reizi “Kinoblogeri piedāvā” seansu vēsturē esam atkārtoti nodrukājuši Harija Grundmaņa pirmo divu “Hobitu” plakātus, kas kopā ar pavisam ekskluzīvo (un šobrīd slepeno) noslēdzošās daļas plakātu būs pieejami tikai šajā seansā! Kā vienmēr, neiztiks arī bez lieliskām balvām no mūsu pastāvīgajiem lieldraugiem LieliskaDāvana.lv, Coffee Inn un Jāņa Rozes grāmatnīcas, bet LEGO eksperti no LatLug.lv būs sagatavojuši īpaši āķigus jautājumus ar īpaši vērtīgām balvām!

 

Labas vietas pietiks visiem, jo pēc publikas pieprasījuma filmu skatīsimies kinoteātra gandrīz lielākajā zālē – ļoti gaidam Jūs jau šī gada 10. decembrī 19:00 k/t Kino Citadele 2. auditorijā!